1 yıllık Excalibur G770 ayıplı mal sayılır mı?

Biliyorum benim ailemde öyleydi hakem heyeti çok basit işlem e-Devlet'ten Online başvurup bilirkişi günü geldiğinde götürüyorsunuz ve sonuçlanıyor.

Hocam tüm serüven bittikten sonra tüm işim bilgisayarla olmasına rağmen bilgisayar görünce dokunursam bozulur korkusuyla kullanmaktan tiksiniyorsunuz trawmma kaldı gerçekten.

Gerçekten bende de öyle laptopun yüzüne bakamıyorum. 20.000 TL verdim bir de aşırı can sıkıcı umarım paramı geri verirlerde masaüstü bir şey alırım. Ayrıca yardımınız için teşekkürler ailemle konuşup hakem heyetine gideceğim.

Hocam servisi kötüyse ve üstünden 1 yıl geçtiyse yapacak pek bir şey yok. Yerinizde olsam bu çileyi çekeceğime satardım. Satın kurtulun.

Böyle berbat bir malı başkasınada kakalamak istemiyorum.

Gerçekten bende de öyle laptopun yüzüne bakamıyorum. 20.000 TL verdim bir de aşırı can sıkıcı umarım paramı geri verirlerde masaüstü bir şey alırım. Ayrıca yardımınız için teşekkürler ailemle konuşup hakem heyetine gideceğim.

Böyle berbat bir malı başkasınada kakalamak istemiyorum.

Gitmeyin gidecek bir yer yok :) e-Devlet'ten yapıyorsunuz oturuyorsunuz PC'den girip derdinizi güzelce yazıyorsunuz tamamen ne yaşadınız ettiniz ne istiyorsunuz.

Biraz saçma olacak amabilir kişi nerede oluyor. Ayrıca teşekkür ederim.

SSD sağlığı kendi kendine düştü anlamadım ama o bir engel olur mu? Yine iyi durumda ama.

Son düzenleme:
Gitmeyin gidecek bir yer yok :) e-Devlet'ten yapıyorsunuz oturuyorsunuz PC'den girip derdinizi güzelce yazıyorsunuz tamamen ne yaşadınız ettiniz ne istiyorsunuz.
Hocam konu ile alakasız ama sürat kargo ile monitör yollamıştım 1 yıl önce kırıp geri gelmişti, ben direk thh gittim ve sonuç çıkmadı, bu zamanda sonra tekrar başvursam sizin dediğiniz gibi değişiklik olur mu?

SSD sağlığı kendi kendine düştü anlamadım ama o bir engel olur mu? Yine iyi durumda ama.

Ben çatlak ekranlı telefonun davasını bile kazandım yeter ki ayıplı olduğunu detaylabilir kişi davayı açtıktan sonra artık duruma bağlı. Bilir kişi incelemesi gerekiyor diyor sonrabilir kişi sizi arıyor ortak noktada buluşuyorsunuz cihazı veriyorsunuz ona ertesi gün tekrar geri alıyorsunuz sonra yine süreç Online gidiyor.

İnternette araştırdım ama insanlar ghosting kusur değil yazmışla ayrıcada çok kötü FPS alıyorum ama bunu nasıl açıklarım bilmiyorum.

İnternette araştırdım ama insanlar ghosting kusur değil yazmışla ayrıcada çok kötü FPS alıyorum ama bunu nasıl açıklarım bilmiyorum.

THH'ye başvururken sadece "ghosting" üzerinden başvurmayın. İlk başta en baştan yaşadığınız sıkıntıyı ve servis sürecini de anlatsrak, hiçbir şekilde çözülemediğini belirtin. En sona da ghosting olduğunu ayrıca ekleyebilirsiniz.

THH sürecinizde ürünü bilirkişinin incelemesi gerekiyorsa taşınması zor ürünlerde bilirkişi eve gelir, diğer ürünlerde size belirtilen bir adrese ürünü bırakmanız istenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı