10.000-12.000 TL Gaming laptop önerisi

30 FPS az bir fark değildir. Ayrıca sizin baktığınız masaüstü olmasın, burada laptoplardan bahsediyoruz, mobil GPU'lara bakmanız gerek. GTX 1660 Ti ile RTX 2060 denk ise GTX 1660 Ti almanın ne gereğı kalıyor ki?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Küçük FPS artışları bile bazı durumlarda çok önemli olabiliyor. Arkadaşın bütçesi varken 5500M veya 1660 Ti alması gereksiz olur.

Aa aradaki fark RTX ve DLSS o yüzden ayrıca 20-30 FPS feda edip 17 inch almak her türlü daha mantıklı.

Yorumlariniz icin teşekkür ederim arkadaşlar. Gerçekten çok yardımcı oldunuz. RTX 2060'lı bir laptop almak benim isteklerime daha cok uyacak sanirim. Cunku inç konusunda cok buyuk beklentiler taşımıyorum. Halihazırda da 15 inc bir laptop kullanıyorum. Büyüklüğü yetiyor. Yuksek ihtimalle i7 10750H + RTX 2060 sistemde olan Acer Nitro 5 veya Casper Excalibur G900 modellerinden birini alacağım.

(Şimdilik 12.000 TL' den aşağı bir RTX 2060 Laptop mümkün değil. Konuyu okuyan, bu fiyatlara laptop arayan arkadaşların 25 Haziran 2021 tarihi itibariyle haberi olsun diyelim.)

Yorumlariniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Gerçekten çok yardımcı oldunuz. RTX 2060'lı bir laptop almak benim isteklerime daha cok uyacak sanirim. Cunku inç konusunda cok buyuk beklentiler taşımıyorum. Halihazırda da 15 inc bir laptop kullanıyorum. Büyüklüğü yetiyor. Yuksek ihtimalle i7 10750H + RTX 2060 sistemde olan Acer Nitro 5 veya Casper Excalibur G900 modellerinden birini alacağım.

(Şimdilik 12.000 TL'den aşağı bir RTX 2060 laptop mümkün değil. Konuyu okuyan, bu fiyatlara laptop arayan arkadaşların 25 Haziran 2021 tarihi itibarıyla haberi olsun diyelim.)

Hocam G900 almayın o laptopların kötü. Monster, Excalibur gibi markaların kasları çok dayanıksız olur ve aşırı ısınırlar Acer Nitro 5 alın RTX 2060'lı laptop alacaksanız.

Geri
Yukarı