10.000-12.000 TL sistem tavsiyesi

Bütçe
10.000

tesplace

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle, bütçem biraz artabilir ama hiçbir PC aksesuarım olmadığı için 10.000'e daha yakın olursa çok iyi olur. Çizim programları, render ve Gaming için kullanacağım. 2K bile olmak zorunda değil. Bir önerisi olan var mı acaba?

Merhaba öncelikle, bütçem biraz artabilir ama hiçbir PC aksesuarım olmadığı için 10.000'e daha yakın olursa çok iyi olur. Çizim programları, render ve Gaming için kullanacağım. 2K bile olmak zorunda değil. Bir önerisi olan var mı acaba?
Size en güvendiğim siteden bir bilgisayar paylaşacağım.
Bütçenizi biraz aşıyor ama hem oyun alanında hem de diğer işlerinizde kullanabileceğiniz güzel bir sistem olduğunu düşünüyorum. Şimdiden hayırlı olsun alacağınız sistem için.
Ekran kartı stokta yokmuş.

Size en güvendiğim siteden bir bilgisayar paylaşacağım.
Bütçenizi biraz aşıyor ama hem oyun alanında hem de diğer işlerinizde kullanabileceğiniz güzel bir sistem olduğunu düşünüyorum. Şimdiden hayırlı olsun alacağınız sistem için.

10000 TL'ye 5600XT az olmuş hocam.

Ekran kartı olarak RTX serisine daha yatkınım ama bütçeme uyan sadece 3060ti var onun da stoğu yok :/ .

10000 veren 12500‘de verir.
Böyle diye diye çok korkunç bir noktaya ulaşıyor :D

Bu sistemde işlemci olarak Ryzen 5 3600x kullansam olmaz mı? 5600x in performansının çok iyi olduğunu biliyorum ama neredeyse 2000 ₺ ekliyor üstüne.

Bu sistemde işlemci olarak Ryzen 5 3600x kullansam olmaz mı? 5600x in performansının çok iyi olduğunu biliyorum ama neredeyse 2000 ₺ ekliyor üstüne.
Ben 30k’yı gördüm 😁
Ben yerinizde olsam 3060 beklerim 10k bütçe çok arada kalıyor şu an için bence.

Bu sistemde işlemci olarak Ryzen 5 3600X kullansam olmaz mı? 5600X'in performansının çok iyi olduğunu biliyorum ama neredeyse 2000 ₺ ekliyor üstüne.
3600X ile arasında çok büyük fark var. Hem render vb işlerde hem de oyun konusunda çok ciddi bir uçurum var. Kesinlikle 5600X al şuan stokta ve bu ucuz hali, kaçırmadan al derim.
@tesplace Hocam burada biraz daha ucuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı