10.000 -12.000 TL Sistem Tavsiyesi

Bütçe
12000

nbbya

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 10.000 - 12.000 TL arası bir sistem toplamak istiyorum.
Eskisi kadar aktif oyun oynamıyorum. Yine de arada takılmak için güncel oyunlara girer çıkarım vakit geçirmek için.
Beni uzun süre götürecek bir sistem istiyorum.
Gitar çalıyorum. Müzikal alanlardaki programlar için de ihtiyacımı karşılayacak bir kasa toplamak istiyorum.
Elimde 600W 80P güç adaptörü ve 500 GB MSata SSD var. Bu yüzden parça parça toplamak istiyorum. Hazır sistem alsam bunlar içinde oluyor zaten.. Ekstra para ödemek istemiyorum.
Önerileriniz varsa alabilirim.

Şimdiden teşekkürler.

AHORA 5A-RTX3060/Ti - Game Garaj Elinizdeki ürünleri satıp bunu almanızı öneririm.

Özelleştirme seçenekleri böyle olmalı bence.
1667816267612.png

Önerileriniz için teşekkür ederim. Açıkçası elimdeki ürünleri çıkarmak istemiyorum. Al - sat işleri beni biraz geriyor :)

Kasım indirimleri de başlayacak diye parça parça toplama taraftarıyım. Ayrıca kredi kartı limitlerim ile de alakalı. Hazır sistemler için bakiye müsaade etmiyor pek. :)

Teşekkürler.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Açıkçası elimdeki ürünleri çıkarmak istemiyorum. Al - sat işleri beni biraz geriyor :)

Kasım indirimleri de başlayacak diye parça parça toplama taraftarıyım. Teşekkürler.
Merhaba, parça parça toplarsanız attığım sistem 20bin civarı fiyata gelir. Yine de siz bilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı