10.000-15.000 arası IPS ekran laptop önerisi

Bütçe
10.000-15.000

zimablue

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Tasarımcı
10.000-15.000 arası IPS ekran laptop önerilerinizi bekliyorum. Ağırlıklı grafik programı kullanılacak, düşük-orta boyutlu render alınacak. Şu anda fiyatların yüksek olduğunu biliyorum, değişeceğini düşünmüyorum, o yüzden beklemeyeceğim

Son düzenleyen: Moderatör:

8 GB RAM eklemesiyle iyi olur diye düşünüyorum.

Bütçenize göre 3000 serisi ekran kartı bulunan bir laptop istiyorsanız Excalibur ve Monster'lar var (ki tavsiye etmem).

Markalar kötü değil modeller kötüdür.
Bu model gayet güzel ama yurt dışı olarak daha iyi alternatifler var.

Markalar kötü değil modeller kötüdür.
Bu model gayet güzel ama yurt dışı olarak daha iyi alternatifler var.
Markalar neden kötü olmasın? Monster ve Excalibur markalarının olumsuz yorumlarının sayısını biliyorsunuz anlatmama gerek yok. Satana kadar her şey güzel, satış sonrası destek 0. Sadece linkini paylaştığınız Tulpar serisi hakkında iyi yorumlar duydum. Yine de güvenmem, o iki markadan hayır gelmez.

Markalar neden kötü olmasın? Monster ve Excalibur markalarının olumsuz yorumlarının sayısını biliyorsunuz anlatmama gerek yok. Satana kadar her şey güzel, satış sonrası destek 0. Sadece linkini paylaştığınız Tulpar serisi hakkında iyi yorumlar duydum. Yine de güvenmem, o iki markadan hayır gelmez.
Yanlış model attım şimdi doğru Monster modelini attım. Excalibur çöp ama Monster bazı ürünleri kötü bazı modelleri iyi bir marka.

10.000-15.000 arası IPS ekran laptop önerilerinizi bekliyorum. Ağırlıklı grafik programı kullanılacak, düşük-orta boyutlu render alınacak. Şu anda fiyatların yüksek olduğunu biliyorum, değişeceğini düşünmüyorum, o yüzden beklemeyeceğim

Oyun oynanacak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı