10.000 - 15.000 TL render için laptop tavsiyesi

Cevabın için teşekkür ederim. Game garaj nasıldır marka olarak özellikleri fiyatına göre iyi gibi.
Tulpar t7 v25 benimde çok hoşuma gidiyor lakin 17 küsür bütçemi aşıyor malesef.

Cevabın için teşekkür ederim. Game garaj nasıldır marka olarak özellikleri fiyatına göre iyi gibi.
Tulpar t7 v25 benimde çok hoşuma gidiyor lakin 17 küsür bütçemi aşıyor malesef.
Merhaba. Game Garaj hakkında net bir bilgim yok fakat sanırsam MSI ürünlerini kullanan bir marka. Monster gibi logosunu basıp satışını yapıyor. Konudan devam edecek olursak Tulpar T7 25.1 17bin TL değil 15.500TL. Eğer stoğunu beklersen ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilecek bir ürün kendisi.

Özet olarak önerilerim şu şekildedir;

1- Monster Tulpar T7 V25.1
2- Lenovo Legion 5
3- Asus Rog Strix G513MQ-HF120T (Amazon.co.uk üzerinden her şey dahil 14.900TL'ye geliyor.)

Merhaba. Game Garaj hakkında net bir bilgim yok fakat sanırsam MSI ürünlerini kullanan bir marka. Monster gibi logosunu basıp satışını yapıyor. Konudan devam edecek olursak Tulpar T7 25.1 17bin TL değil 15.500TL. Eğer stoğunu beklersen ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilecek bir ürün kendisi.

Özet olarak önerilerim şu şekildedir;

1- Monster Tulpar T7 V25.1
2- Lenovo Legion 5
3- Asus Rog Strix G513MQ-HF120T (Amazon.co.uk üzerinden her şey dahil 14.900TL'ye geliyor.)
cevabın için teşekkür ederim.
Amazon ingilterede vergi ve kargo dahil fiyatını nasıl görüyoruz ?

cevabın için teşekkür ederim.
Amazon ingilterede vergi ve kargo dahil fiyatını nasıl görüyoruz ?
Merhaba. Tüm Amazonlar için geçerli bu söyleyeceklerim. Amazon'a düzgün ve doğru bir şekilde Türkçe karakter kullanmayarak kayıt oluyoruz. Gerekli tüm bilgilerimizi aynı şekilde dolduruyor ve telefonumuzu doğruluyoruz. Ardından ürünün sayfasına gidiyoruz ve hem satıcı hem gönderici Amazon olan ürünleri sepete ekliyoruz. Ödeme sayfasında ise gerekli tüm tutarlar sağ tarafta yazıyor.

Örnek: Laptop 1500 euro + 30 euro kargo + 150 euro vergi = 1680 euro olsa dahi ürünü baz alarak değerlendiriyoruz. Bir sorun çıkmıyor.

Merhaba. Tüm Amazonlar için geçerli bu söyleyeceklerim. Amazon'a düzgün ve doğru bir şekilde Türkçe karakter kullanmayarak kayıt oluyoruz. Gerekli tüm bilgilerimizi aynı şekilde dolduruyor ve telefonumuzu doğruluyoruz. Ardından ürünün sayfasına gidiyoruz ve hem satıcı hem gönderici Amazon olan ürünleri sepete ekliyoruz. Ödeme sayfasında ise gerekli tüm tutarlar sağ tarafta yazıyor.

Örnek: Laptop 1500 euro + 30 euro kargo + 150 euro vergi = 1680 euro olsa dahi ürünü baz alarak değerlendiriyoruz.
Bunu öğrendiğim iyi oldu çok teşekkürler.
Amazondan bakacağım, uygun yakalayabilirsem Amazondan Alırım.
Denk gelmezse sanirim tulpar t7 v25.1 bekleyeceğim.
Cevabın için teşekkür ederim.
17.3 bakıyorum :(

Bunu öğrendiğim iyi oldu çok teşekkürler.
Amazondan bakacağım, uygun yakalayabilirsem Amazondan Alırım.
Denk gelmezse sanirim tulpar t7 v25.1 bekleyeceğim.
Merhaba. Rica ederim. Lakin kötü bir haberim var maalesef ki ürünün stoğu bitti. Dün belirttiğim modelin Amerika versiyonunu Amazon.com üzerinden 17bin TL'ye denk gelen fiyatıyla satın almıştım. Ardından gece bir göz atmak için Amazonlar arasında dolaşıyordum ve Amazon.co.uk'da bu modeli gördüm. Aynı modelin İngiltere versiyonuydu ve TL olarak 14.800TL'ye denk geliyordu. Direkt olarak Amerikayı iptal edip önerdiğimi satın aldım. Ücreti çekilip kargoya verildiğini bildirdiklerinde rahatlayacağım :) Yine de göz atmanızı şiddetle öneriyorum. Dediğiniz gibi v25.1'in stoğu gelirse ona yönelirsiniz.

Merhaba. Rica ederim. Lakin kötü bir haberim var maalesef ki ürünün stoğu bitti. Dün belirttiğim modelin Amerika versiyonunu Amazon.com üzerinden 17bin TL'ye denk gelen fiyatıyla satın almıştım. Ardından gece bir göz atmak için Amazonlar arasında dolaşıyordum ve Amazon.co.uk'da bu modeli gördüm. Aynı modelin İngiltere versiyonuydu ve TL olarak 14.800TL'ye denk geliyordu. Direkt olarak Amerikayı iptal edip önerdiğimi satın aldım. Ücreti çekilip kargoya verildiğini bildirdiklerinde rahatlayacağım :) Yine de göz atmanızı şiddetle öneriyorum. Dediğiniz gibi v25.1'in stoğu gelirse ona yönelirsiniz.
Amazon.com.uk da bu bilgisayarı buldum nasıldır sizce ?
Birde sizin dediğiniz model numarası ile asus rogun aynısını bulamamıştım.
Bana önediğinizi mi satın aldınız :) Umarım biran önce kargoya verilir ürün elinize sağ salim ulaşır.
pardon bu 15.6 boyutundaymış :(

Geri
Yukarı