10.000 - 15.000 TL sistem önerisi

Bütçe
10-15 arası

swagger1903

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta da belittiğim gibi 10-15 bin arası bir kasa toplamak istiyorum.
Oyuncu bilgisayarı olacak ama görsellikten ziyade oyundaki performans daha önemli. O yüzden RGB aydınlatmalı böyle ışıl ışıl bir kasaya ihtiyacım yok. Nedense pek sevemedim böyle kasaları. O yüzden ışıklandırmaya vereceğim parayı. Bileşenlere yani performansa vermeyi tercih ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba başlıkta da belittiğim gibi 10-15 bin arası bir kasa toplamak istiyorum.
Oyuncu bilgisayarı olacak ama görsellikten ziyade oyundaki performans daha önemli. O yüzden RGB aydınlatmalı böyle ışıl ışıl bir kasaya ihtiyacım yok. Nedense pek sevemedim böyle kasaları. O yüzden ışıklandırmaya vereceğim parayı. Bileşenlere yani performansa vermeyi tercih ederim.

AHORA 5A-RTX3060/Ti - Game Garaj yükseltebilirsin istersen ya da monitör-klavye-mouse vs. alabilirsin bütçen 15000 TL ise. Anakartı B450 m Dragon yapabilirsin.

AHORA 5A-RTX3060/Ti - Game Garaj yükseltebilirsin istersen ya da monitör-klavye-mouse vs. alabilirsin bütçen 15000 TL ise. Anakartı B450 m Dragon yapabilirsin.

Teşekkür ederim inceleyeceğim. Ama M.2 SSD istemiyorum 1 tane SATA SSD ve 2 tane 3.5'inclik hard diskim var. Burada çıkartamıyorum M.2 SSD nasıl çıkartılır?

Eyvallah hocam bu bilgisayarı da inceleyeceğim.
RTX 3060'dan çok daha güçlü bir ekran kartı RX 6700 XT. Ayrıca işlemcisi de Ryzen 5 5500 değil Ryzen 5 5600. Tüm parçaları kaliteli, eğer bütçenize 900 TL ekleyebiliyorsanız bu sistem iyi.

RX 6700 XT, RTX 3070 ile kapışıyor bu arada.

Geri
Yukarı