10.000-20.000 ₺ arası telefon önerisi

Bir sorum daha olacak. S22 ve S23 FE cihazlardan bahsettik onlar ile aynı fiyata sahip Galaxy S21 FE 5G (2. Nesil) tercih edilir mi? Nasıl bu fiyata sahip olduğunu anlamadığım için soruyorum. Ayrıca öğrenci indirimine sahip. Öğrenci belgemi yolladım kabul edilince indirimli fiyatını da göreceğim. Galaxy S21 FE 5G (2. Nesil)

Bir sorum daha olacak. S22 ve S23 FE cihazlardan bahsettik onlar ile aynı fiyata sahip Galaxy S21 FE 5G (2. Nesil) tercih edilir mi? Nasıl bu fiyata sahip olduğunu anlamadığım için soruyorum. Ayrıca öğrenci indirimine sahip. Öğrenci belgemi yolladım kabul edilince indirimli fiyatını da göreceğim. Galaxy S21 FE 5G (2. Nesil)
Galaxt S21 FE 5G (2. Nesil)'in indirimli hali 21.599 TL oluyormuş.

Pahalı oradan alınmaz. Samsung zam yapmış. S21 FE alacaksanız Amazon'dan alın.
Bütçenizi düşünüyorsanız aynı işlemcili, 12 GB ram, 256 GB depolama, hızlı şarj ve kutu içeriği gibi avantajları olan GT 2 de alabilirsiniz.
Daha kaliteli bir ön kamera beklentiniz varsa S21 FE alın.

Hocam yaklaşık 1 hafta önce zam geldi. Ben öğrenci indirimiyle 17.200TL'ye almıştım. Fakat Amazon'da şuan 19.000TL gibi bir fiyata satılıyor. Bu fiyat aralığına sizin kullanımınıza bağlı olarak alınabilecek en uygun telefon S21 FE olur. Almanızı öneririm.

Geri
Yukarı