10.000₺ civarı laptop önerisi

Tekila Harun

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bütçem 10.000₺ civarı ve oyun, yazılım, amatör render, borsa gibi seyler için kullanacağız. R6, Valorant, CS:GO, GTA 5, BF serisi falan oynarım. Kasmasını donmasını istemiyorum.

Monster Tulpar T5 V19.2 modelini önerdiler fiyatı 11.000₺ sizce almaya değer mi?
Laptoplardan pek anlamıyorum, laptop için RTX 2060 ile 1660 Ti arasında çok fark var mı?
Bu laptopu üniversitede de kullanmak istiyorum (ödev ve yazılım için kullanırım sadece).

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Monster’a bulaşmayın. Alın kaliteli bir MSI ne ısınma derdiniz olur ne de bozulma sorunları ile uğraşırsınız. Tamam daha az FPS alırsınız ama hiç sorun yaşamadan o FPS’yi alırsınız.

"MSI GL65 9SD-033XTR" bu model 2-3 hafta önce 10.000₺'ye stoklara gelmişti. Tekrar bu fiyata gelirse beklemeyi düşünüyorum. Ne zaman gelir ya da geldiğinde bu fiyatta gelir mi? @Denji

"MSI GL65 9SD-033XTR" bu model 2-3 hafta önce 10.000₺'ye stoklara gelmişti. Tekrar bu fiyata gelirse beklemeyi düşünüyorum. Ne zaman gelir ya da geldiğinde bu fiyatta gelir mi? @Denji
Arkadaşın da dediği gibi yılbaşı indirimlerinde düşebilir fakat yılbaşı indirimlerine kadar fiyatların yükselme ihtimali de var. Bence riske gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı