10.000 ₺ ile GTX 1660 Super'li sistem toplama

Bütçe
10.000 ₺

Anydactly

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Duruma göre bütçede ufak oynamalar yapabilirim ama geçmezse daha iyi. İstediğim özelliklerde hazır sistemde olur.

önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Duruma göre bütçede ufak oynamalar yapabilirim ama geçmezse daha iyi. İstediğim özelliklerde hazır sistemde olur.

önerilerinizi bekliyorum.
Bundan daha iyisi mezarda. RTX 2060 ve İntel Core İ5 10400F var içinde, fiyatı da 10.610 TL.

Link: Aquarius 5T-10 | Game Garaj

Eğer RAM'leri 2x 8 GB yaparsan ve soğutucu olarak da Thermaltake UX100 alırsan toplam fiyat: 11.235 TL yapıyor hocam. Bu fiyata daha iyi cidden yok yani. RTX 3060 kasalar 12.000-12.500 TL civarı başlıyor ne yazık ki.

Bundan daha iyisi mezarda. RTX 2060 ve İntel Core İ5 10400F var içinde, fiyatı da 10.610 TL.
Ramler 16 ve parçalar daha kaliteli.

Ramler 16 ve parçalar daha kaliteli.

İşlemci olarak İntel Core 10400F daha güçlü Ryzen 5 3600 işlemciden, ayrıca RAM'ler Crucial Ballistix CL15 hocam yani daha iyi. Benim attığım kasanın ekran kartı biraz giriş seviye kalıyor. ASUS DUAL daha iyi bir model, bunun dışında başka bir eksi yön ben göremedim açıkçası? @Mert Şahan İLHAN . Ben olsam hala benim attığımı alırdım. Palit üzmez sizi hocam @Anydactly.

Son düzenleme:
İşlemci olarak İntel Core 10400F daha güçlü Ryzen 5 3600 işlemciden, ayrıca RAM'ler Crucial Ballistix CL15 hocam yani daha iyi. Benim attığım kasanın ekran kartı biraz giriş seviye kalıyor. ASUS DUAL daha iyi bir model, bunun dışında başka bir eksi yön ben göremedim açıkçası? @Mert Şahan İLHAN . Ben olsam hala benim attığımı alırdım. Palit üzmez sizi hocam @Anydactly.
R5 3600 daha iyi.

Arkadaşlar gaming.gen.tr sitesini önermişsiniz ama siteyi ilk defa görüyorum güvenilir değil mi ?
Hiçbir yerde stok yokken burda olması biraz garip geldide.

Yeni konular

Geri
Yukarı