10.000 lira altı telefon önerisi

Proje ödevleri ve öğrenci fotoğrafları çekilecek bu yüzden kameranın iyi olması çok önemli. Onun dışında şarj konusunda sıkıntı yaratmasın yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Proje ödevleri ve öğrenci fotoğrafları çekilecek bu yüzden kameranın iyi olması çok önemli. Onun dışında şarj konusunda sıkıntı yaratmasın yeterli.
Hocam bütçenizi aşıyor ama bu mükemmel telefona bakmanızı öneririm kamerası mükemmel şarjı çok hızlı doluyor ve yavaş bitiyor aradığınız kriterlere sahip mükemmel telefon:

Azıcık çıkarsan bu iyi.

Samsung Oppo'dan daha iyi. Hem teknik özellik olarak hem de kamera olarak. Bir de ek olarak şunu eklemek istiyorum Samsung telefonların hoparlör kalitesi en az Apple kadar iyi. zaten Harman Kardon altyapısındaki AKG hoparlörleri kullanıyorlar.

Tekno Camon 20 modelini diğer telefonlarla kiyaslayabilecegin bir mağazaya git camera ayarlarini sifirla ekran ışıklarını sonuna kadar aç ekran ve camera kalitesi hepsini eziyor ayrıca
soğutma sistemi mükemmel saticak olan arkadasada benden selam söyle :) ben telefon satıyorum hepsini kiyasladim. Başka bisey tavsiye edip seni ikna etmeye çalışırsa bil ki ondan daha cok kazaniyor.sen gözüne güven markayı acele etmeden araştır. Ürünü araştir.hayatinda 5 telefon kullanmiş kendinin ki en iyi zanneden insanlarin marka bagimlilarinin yorumlarini da çok takma sensin şampiyon de geç :)

Geri
Yukarı