10.000 Lira Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Mutsuz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 10.000 lira bütçe ile alınabilecek bir Windows dizüstü bilgisayar bakıyorum. Docker gibi sanallaştırma teknolojileri kullanılarak yazılım geliştirilecek. Ekran kartı önemli değil yani. Önerilerinizi bekliyorum. MSI PS63 Modern adlı bilgisayarı beğendim. Sizce nasıldır? Bu fiyat aralığında daha iyisi bulunabilir mi?

Docker her sanallaştırma teknolojisi gibi çok RAM gerektirdiği için en az 16 GB RAM lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Attığınız laptoptan daha iyi özelliklere sahip. Artan parayla ram 16 GB veya 32 GB yapılabilir ve depolama arttırılabilir.

Sanallaştırma olayını tam bilmiyorum ama işlemciye yüklenen bir olaysa attığınız laptoptaki işlemci iyi değil haberiniz olsun.

Son düzenleme:

Attığınız laptoptan daha iyi özelliklere sahip. Artan parayla ram 16 GB veya 32 GB yapılabilir ve depolama arttırılabilir.

Sanallaştırma olayını tam bilmiyorum ama işlemciye yüklenen bir olaysa attığınız laptoptaki işlemci iyi değil haberiniz olsun.

Hocam Monster'da menteşe problemi varmış. Sırf bu yüzden bir arkadaş Monster'da lanet diledi. Bu modelde öyle bir şey var mı?
MSI GL63 9SE-822TR almanız daha iyi olur.

İşlemci olsun ekran kartı olsun önde bir model.

Hocam fanı nasıldır?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı