10.000$ Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

weZy

Kilopat
Daha fazla  
10.000$ sistem toplamayı düşünüyorum. Acaba parcaları recep baltaş , veya ergün güngör parcaları versem siz birleştirme yapabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ali Güngör olmaya o? Onlar her videosunda teker teker, her detayı anlatıyorlar. Zaten kimsenin bilgisayarını istedi diye toplamazlar.

Alacağın cevaplar "Kişiye özel bilgisayar toplamıyoruz", "Sadece tanıdığımız kişilere bilgisayar topluyoruz" veya ona yakın olur. Yani kendin toplaman gerek. Yada yakında elbet bilgisayardan anlayan kişiler, bilgisayar toplamış kişiler vardır. Onlardan yardım iste.

Rüyana girerlerse toplayabilirler gibi duruyor ama bilemedim.

Hahahah ölmekten güldüm :) Hocam git onla araba al gezersın. Al bir Şahin, patlat egzozu gez etrafta hahahah :) Uzaya mı çıkacaksın? :) Uçak mı yapacaksın 10 bin dolar ile? O para kolay bulunmuyor bu devirde. Bilgisayardan anlayan insanla konusursun da, o senı anlayabılecek mı onu bılemıyorum. :p

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçesi varsa neden toplanmasın? 10.000 ₺ denince aklınıza sadece kasa toplamak mı geliyor? Monitör, klavye, mouse, kulaklık Mouse pad zaten bunlar üst düzey parçalar olsa bile yeter. Herkes bir değil isteyen istediği fiyata toplaybilir. Dalga geçmek yerine arkadaşa bilgi edindirip yardım etmemiz gerekli. Recep Baltaş ve Ali Güngör'ün isteği üzerine toplama konusuna ise bişey diyemeyeceğim. Büyük ihtimal kabul etmeyeceklerdir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı