10.000 TL bilgisayar önerisi

Taha1453

Zeptopat
Daha fazla  
Cümleten selamünaleyküm. Bu yaz çalışıp para biriktirip bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Biriktireceğim para 10.000 civarında. Alacağım bilgisayarın kriterleri oyun çok fazla oynanmayacak, günlük işler ağırlıklı olacak. Oynanacak oyun en fazla Minecraft ve düzeyi oyunlar olabilir. Çok seyahat eden birisi değilim, o yüzden masanın üzerinde duracak :D. Orta düzey olması benim için iyi olur, önerileri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım Arşivi'nde 10.000 TL civarına hazır sistemler oluyor onlara göz atmanı tavsiye ederim. Çok iyi oluyorlar.

Monitör falan dahil mi bu fiyata peki?

Cümleten selamünaleyküm. Bu yaz çalışıp para biriktirip bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Biriktireceğim para 10.000 civarında. Alacağım bilgisayarın kriterleri oyun çok fazla oynanmayacak, günlük işler ağırlıklı olacak. Oynanacak oyun en fazla Minecraft ve düzeyi oyunlar olabilir. Çok seyahat eden birisi değilim, o yüzden masanın üzerinde duracak :D. Orta düzey olması benim için iyi olur, önerileri bekliyorum.
10000'e orta düzey zor. 12000 TL 3060 sistemler var.

10.000'e daha düşük düzey PC bulup araya monitör sıkıştırabiliriz adam zaten oyun oynamiyor pek.

İleride ekran kartı alma gibi planların yoksa buna bakabilirsin. Oynadığın oyunlar da sistem gerektirmiyor, işini görecektir. Parçaların fiyatı oynamış olabilir.

Geri
Yukarı