10.000 TL bilgisayar toplama

• Konuyu başlatan eqNd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 2B
Merhaba arkadaşlar, ikinci el bir sistem alacağım ilandaki ürünler bunlar ve 11.500 TL fiyat istiyor 10.000₺ teklif vermeyi düşünüyorum.
Ayrıca yanında Razer Chroma klavye verecektir.
Sadece kasayı alacağım.
Bu ne hocam PSU çöp SSD çöp. 10.000 TL' ye daha güzelini toplarlar arkadaşlar sana.
Bir de böyle bir sistem var 11.750 diyor sıfırı daha mı ucuz yoksa uygun mu anlamadım.
RTX 2060S olsa olabilirdi belki ama şimdi bana pahalı geldi işlemcisi harika ötesi.

Herkese teşekkür ederim 2.sistemi fiyatta anlaştım.
Hocam 2060'lı sistemi mi aldınız? Ne kadara aldınız? Umarım 11K gibi bir şey ödememişsinizdir. 11.000'e 3060'lı sistem satıyorum ilgilenirseniz. Anlaştım yazmışsınız ama benden almanız için böyle bir şey yazmadım. 11-12K arasına 2060'lı sistem almak pek mantıklı değil sadece onu söyleyebilirim.

Merhaba arkadaşlar, ikinci el bir sistem alacağım ilandaki ürünler bunlar ve 11.500 TL fiyat istiyor 10.000₺ teklif vermeyi düşünüyorum.
Sadece kasayı alacağım.

10,000 TL için ekran kartı iyi işlemcisi kötü sadece işlemci dışında bir problem yok. Diğer arkadaşların bilgisayar piyasasından haberi yok sanıyorum fiyatlara abartı bu fiyata göre sistem çöp demişler de o arkadaşlardan ricam biraz araştırma yapsınlar ben bu yazıyı 2020KASIm'da 7000 TL'ye aldığım Monster notbooktan yazıyorum modeli Abra A7 V12, 1 CS:GO'dan 300 FPS Valorant 400 FPS alıyorum araştırmanızı rica ediyorum. Konu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar kalabalık yapmasın lütfen.

Sadece kasayı alacağım.
SSD Kronik sorunlu ve PSU Frisby. Alınmaz bence.

10,000 TL için ekran kartı iyi işlemcisi kötü sadece işlemci dışında bir problem yok. Diğer arkadaşların bilgisayar piyasasından haberi yok sanıyorum fiyatlara abartı bu fiyata göre sistem çöp demişler de o arkadaşlardan ricam biraz araştırma yapsınlar ben bu yazıyı 2020KASIm'da 7000 TL'ye aldığım Monster notbooktan yazıyorum modeli Abra A7 V12, 1 CS:GO'dan 300 FPS Valorant 400 FPS alıyorum araştırmanızı rica ediyorum. Konu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar kalabalık yapmasın lütfen.

Hocam 25 şubat'ta 10.000TL'ye RTX 3060'lı sistemler satıldı. Konunun FPS değerleriniz ile ilgisi ne?
RTX 2060'lı bir sistem o kadar pahalı olmaz. Ayrıca işlemciler de 3600 ve 3600X piyasadan haberiniz yok sanırım 10.000TL'lik bilgisayarlarda bu işlemcileri kullanıyor hazır sistem satanlar. Son olarak da insanlara kalabalık yapmayın gibi ifadeler kullanmayın. Lütfen saygılı olalım.

Hocam 25 şubat'ta 10.000TL'ye RTX 3060'lı sistemler satıldı. Konunun FPS değerleriniz ile ilgisi ne?
RTX 2060'lı bir sistem o kadar pahalı olmaz. Ayrıca işlemciler de 3600 ve 3600X piyasadan haberiniz yok sanırım 10.000TL'lik bilgisayarlarda bu işlemcileri kullanıyor hazır sistem satanlar. Son olarak da insanlara kalabalık yapmayın gibi ifadeler kullanmayın. Lütfen saygılı olalım.

Dostum sen piyasaya 3 sene geç geliyorsun sanırım anlamadım ama benim PC GTX 1650 ekran kartı var ve şu anda fiyatı 10,000 TL az araştır abi geçen seneki fiyat bilgileriyle gelip konuşmayın lütfen ben bilgisizlik derken adamın kafası karışmasın diye söylüyorum sonra biri geliyor 10 k ya 3600 sistem var diyor adamın aklı karışıyor normal olarak yanlış anladıysanız kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı