10.000 TL bilgisayar toplama

• Konuyu başlatan eqNd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 2B
Dostum sen piyasaya 3 sene geç geliyorsun sanırım anlamadım ama benim PC GTX 1650 ekran kartı var ve şu anda fiyatı 10,000 TL az araştır abi geçen seneki fiyat bilgileriyle gelip konuşmayın lütfen ben bilgisizlik derken adamın kafası karışmasın diye söylüyorum sonra biri geliyor 10 k ya 3600 sistem var diyor adamın aklı karışıyor normal olarak yanlış anladıysanız kusura bakmayın.

Hangi GTX 1650 olan sistem 10000 TL? Sizin de piyasadan haberiniz hiç yok. Evet ekran kartı stok sıkıntısından dolayı fiyatlar arttı ama 1650'li sistem de 10000 TL olmadı. Burada gelipte biliyormuş ayağına yatmayın.

Not: Bütün mesajlarıma bilip bilmeden kızgın atmışsınız. Derdinizi anlayamadım doğrusu. Kötü bir sisteme kötü dahi diyemiyorsunuz anlamış değilim.

Dostum sen piyasaya 3 sene geç geliyorsun sanırım anlamadım ama benim PC GTX 1650 ekran kartı var ve şu anda fiyatı 10,000 TL az araştır abi geçen seneki fiyat bilgileriyle gelip konuşmayın lütfen ben bilgisizlik derken adamın kafası karışmasın diye söylüyorum sonra biri geliyor 10 k ya 3600 sistem var diyor adamın aklı karışıyor normal olarak yanlış anladıysanız kusura bakmayın.
1650'li sistemin 10.000TL olmasının hiçbir anlamı yok, 7000 TL'ye kat kat fazla performans veren 1660S'li sistemler var. Sizin 10.000 TL'ye 1650'li sistem var şu an demeniz emin olun insanların kafasını daha çok karıştırır.

Buyur hocam bak konuya :)

Hocam 2060'lı sistemi mi aldınız? Ne kadara aldınız? Umarım 11k gibi bir şey ödememişsinizdir. 11.000'e 3060'lı sistem satıyorum ilgilenirseniz. Anlaştım yazmışsınız ama benden almanız için böyle bir şey yazmadım. 11-12K arasına 2060'lı sistem almak pek mantıklı değil sadece onu söyleyebilirim.

Nasıl yani.

abi
Hangi GTX 1650 olan sistem 10000 TL? Sizin de piyasadan haberiniz hiç yok. Evet ekran kartı stok sıkıntısından dolayı fiyatlar arttı ama 1650'li sistem de 10000 TL olmadı. Burada gelipte biliyormuş ayağına yatmayın.

Not: Bütün mesajlarıma bilip bilmeden kızgın atmışsınız. Derdinizi anlayamadım doğrusu. Kötü bir sisteme kötü dahi diyemiyorsunuz anlamış değilim.
sizin gibi insanlarla daha fazla muhattap bile olmam dostum araştır dedim ben sana bir şey demedim ikinci elden bahsetmiyorum zaten 0 dan bahsediyorum 10 k diye işte akıl böyle birşey rabbim size biraz akıl ihsan eylesin tek temennim budur :D

Sizin gibi insanlarla daha fazla muhatap bile olmam dostum araştır dedim ben sana bir şey demedim ikinci elden bahsetmiyorum zaten 0'dan bahsediyorum 10 k diye işte akıl böyle bir şey rabbim size biraz akıl ihsan eylesin tek temennim budur :D

Dostum attığım sistem 1660 Super'li bir sistem sendeki 1650'den kaç kat iyidir konuşmaya bile gerek yok. Fiyatı 7800TL

Bu sistem de 1650'li bir sistem. İşlemcin daha iyi olabilir. Ancak 1600 AF kötü bir işlemci değil. Fiyatına bakarsan bahsettiğin 10000TL'ler ile alakası yok. Fiyatı 4800TL. Piyasa hakkında gram fikrin olmadan insanlara akıl vermeye çalışıyorsun. Bir de rabbim size akıl versin gibi cümleler kuruyorsun. Doğru düzgün konuşmayı öğrendikten sonra piyasayı da öğrenirsin.

Merhaba arkadaşlar, ikinci el bir sistem alacağım ilandaki ürünler bunlar ve 11.500 TL fiyat istiyor 10.000₺ teklif vermeyi düşünüyorum.
Ayrıca yanında Razer Chroma klavye verecektir.
Sadece kasayı alacağım.
Hocam geçen sene neredeyse aynı sistemi(hatta anakartı daha iyiydi) 8000 TL'ye almıştım. Ve sıfırdı. Ayrıca SSD'de kötü.

Geri
Yukarı