10.000 TL bütçe ile Full sistem toplama önerisi

Mansouki

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Yeni bir eve taşınacağım. Sıfırdan bir hayat. 10K bütçem var. İçinde kasa, monitör, masa, ekipman olmasını istiyorum.
Benim için öncelik rahatlık olacaktır. Öyle aman aman bir oyun oynamayacağım. LoL, CS:GO, Valorant benzeri oyunlar arada başka oyunlar da oynarım. Masa da lazım 150x75 işime gelir. Benim için en önemli ekipman mouse ve klavye elim büyük. Bu yüzden Razer DeathAdder essential ve Razer Ornata Chroma düşünüyorum. Kulaklıkta aradığım özellik sadece rahat olsun. Ses mikrofon önemli değil. Öncelik konfor. Bir de 144 Hz monitör istiyorum. Görüntü olarak güzel olması ve konfor, benim için performanstan önemli. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Anlatımından klavye+fare+kulaklık için 2K gibi bir bütçe ayırman gerekiyor.
Rahatına düşkünsen bir de oyuncu koltuğu alacaksın + masa ile 1K da oraya versen.
Monitör için de 1-2K arası bir bütçe ayırsan. Kasa için kalan bütçe yaklaşık 5-6K oluyor. Peki sistemin özellikle bir yerden toplanması gerekiyor mu yoksa farklı yerlerden alıp kendiniz birleştirseniz olur mu?

Klavye için Razer Ornata Expert için iyi şeyler duymuştum, sesli bir klavyedir ama. Mouse için Logitech G102 veya çok daha pahalı olan Corsair M65 Pro tavsiye ederim. Masayı IKEA'dan temin edebilirsiniz ben IKEA linnmon masa kullanıyorum ve genişliğinden ve uzunluğundan memnunum. Ancak şu aralar sistem üzerinde yoğun olmadığımdan dolayı sistem için bir tavsiye veremem.

Her şey dahil bunu yapabildim. Hatam olduysa kusura bakmayın.

Her şey dahil bunu yapabildim. Hatam olduysa kusura bakmayın.
En alttaki link herkese kendi sepetini açıyor haberiniz olsun. :)

En alttaki link herkese kendi sepetini açıyor haberiniz olsun. :)

1606899646469.png

Farklı sitelerden daha uyguna bulabilirsin aynı parçaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı