10.000 TL civarı telefon önerisi

fatihist

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar. Bu tarz sorular çok geliyor farkındayım fakat genelde forumda Samsung A34 veya S20 FE önerilmiş.

S20 FE güzel ama artık güncelliğini yitirmiş gözüküyor. A34 ise güzel fakat görüntüsü pek hoşuma gitmedi. Kadına hediye olarak alacağım, bu minvalde de düşünebilirsiniz.

Hediyeyi bayramda alacağım için internetten sipariş vermek mümkün görünmüyor, bu sebeple fiyatları mağazalardaki fiyatlara göre önerebilirsiniz.

Örneğin baktığımda A34 ile M33 arasında 2 GB RAM dışında aman aman bir fark görmedim. Bu fiyat farkı A34'e yönelmeye değer mi? Bu arada A34'ü deneyimlediyseniz ve gerçekten iyi olduğunu düşünüyorsanız tabii ki önerebilirsiniz.

Xiaomi'ler sitede çok tutulmuyor gördüğüm kadarıyla, halbuki Note 11 Pro şekil olarak epey güzel gelmişti.

Vaktinizi aldım kusura bakmayın, başlıkta yazdığım fiyat veya altına alabileceğim, kamerası ve akıcılığı düzgün bir cihaz önerebilir misiniz?
Not: Oyun oynamayacak.

Xiaomi için neden böyle bir fikir var bilmiyorum ancak ben bu fiyat bandında Xiaomi marka telefonların daha uzun ömürlü ve özellik olarak daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Kendim yaklaşık bir buçuk sene önce Note 10S almıştım hala da kullanıyorum yeni MIUI güncellemesini de aldı ben oldukça memnunum. 3-4 ay önce de babama Note 10 Pro aldık. Ekran yenileme hızı olsun, kamerası da oldukça hoşuma gitti. Günlük kullanım için iki cihazdan da memnun kaldık. Diğer Note serilerinin de iyi olduğunu düşünüyorum, kullanan arkadaşlarımdan da öyle dönüşler aldım.

Yaklaşık 6-7 senedir Xiaomi ürünlerini kullanıyorum, benim şansıma mıdır bilmiyorum bir kere arıza vs. yaşamadım ve malzeme kalitelesi de oldukça kaliteli bana göre. Aklınızda Xiaomi grubu telefonları da olsun derim

Xiaomi için neden böyle bir fikir var bilmiyorum ancak ben bu fiyat bandında Xiaomi marka telefonların daha uzun ömürlü ve özellik olarak daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Kendim yaklaşık bir buçuk sene önce Note 10S almıştım hala da kullanıyorum yeni MIUI güncellemesini de aldı ben oldukça memnunum. 3-4 ay önce de babama Note 10 Pro aldık. Ekran yenileme hızı olsun, kamerası da oldukça hoşuma gitti. Günlük kullanım için iki cihazdan da memnun kaldık. Diğer Note serilerinin de iyi olduğunu düşünüyorum, kullanan arkadaşlarımdan da öyle dönüşler aldım.

Yaklaşık 6-7 senedir Xiaomi ürünlerini kullanıyorum, benim şansıma mıdır bilmiyorum bir kere arıza vs. yaşamadım ve malzeme kalitelesi de oldukça kaliteli bana göre. Aklınızda Xiaomi grubu telefonları da olsun derim
Bende Redmi Note 10 Pro cihazı severek kullanıyorum ancak şu şarjı hızlı bitiyor. Oyun oynamıyorum sadece sosyal medya.

Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar. Bu tarz sorular çok geliyor farkındayım fakat genelde forumda Samsung A34 veya S20 FE önerilmiş.

S20 FE güzel ama artık güncelliğini yitirmiş gözüküyor. A34 ise güzel fakat görüntüsü pek hoşuma gitmedi. Kadına hediye olarak alacağım, bu minvalde de düşünebilirsiniz.

Hediyeyi bayramda alacağım için internetten sipariş vermek mümkün görünmüyor, bu sebeple fiyatları mağazalardaki fiyatlara göre önerebilirsiniz.

Örneğin baktığımda A34 ile M33 arasında 2 GB RAM dışında aman aman bir fark görmedim. Bu fiyat farkı A34'e yönelmeye değer mi? Bu arada A34'ü deneyimlediyseniz ve gerçekten iyi olduğunu düşünüyorsanız tabii ki önerebilirsiniz.

Xiaomi'ler sitede çok tutulmuyor gördüğüm kadarıyla, halbuki Note 11 Pro şekil olarak epey güzel gelmişti.

Vaktinizi aldım kusura bakmayın, başlıkta yazdığım fiyat veya altına alabileceğim, kamerası ve akıcılığı düzgün bir cihaz önerebilir misiniz?
Not: Oyun oynamayacak.
Şayomi alın. Çin malı olduğu belli ama sağlam iş görür telefonlar üretiyor. Note 11 pro alabiliyorsanız alın bütçe artarsa Note 12 pro alın. Fiyat olarak çok iyi telefonlar.
Nedense Samsung sevmiyorum ve önermiyorum. General Mobile farkını bana göre aratmıyor. S22 ultra gibi bir cihaz almayacaksınız Samsung almanızı önermem.

Kendim yaklaşık bir buçuk sene önce Note 10s almıştım hala da kullanıyorum yeni MIUI güncellemesini de aldı ben oldukça memnunum. 3-4 ay önce de babama Note 10 Pro aldık. Ekran yenileme hızı olsun, kamerası da oldukça hoşuma gitti. Günlük kullanım için iki cihazdan da memnun kaldık. Diğer Note serilerinin de iyi olduğunu düşünüyorum, kullanan arkadaşlarımdan da öyle dönüşler aldım.

Yaklaşık 6-7 senedir Xiaomi ürünlerini kullanıyorum, benim şansıma mıdır bilmiyorum bir kere arıza vs. yaşamadım ve malzeme kalitelesi de oldukça kaliteli bana göre. Aklınızda Xiaomi grubu telefonları da olsun derim.

Xiaomi cihazlar (özellikle Redmi ve POCO serisi) envai çeşit yazılımsal hataya sahip, bir türlü sırtını doğrultamayan MIUI arayüzünü taşıyan cihazlar. Yazılım kötü olduğu kadar, destek süresi de az! Bu çok saçma... Ayrıca benzer fiyattaki Samsung cihazlardan daha düşük donanım sunuyorlar. Bu biraz sizin de şansınız olabilir, oysa Note 10S kronik AMOLED yanığı sorununa sahip. Yine Note 10 Pro'da da sensör sorunu vardı yanlış hatırlamıyorsam...

Sözüm o ki, TR'de alınabilir değiller Xiaomi'ler...

(Bu aralar BBK'ya karşı da bi' antipati oluştu bende :D.)

Hocam arayüzde çok reklam çıkıyor diyorlardı o sorun çözüldü mü? Ben şahsen ayarlara filan girerken reklam çıkmasından çok rahatız olurum.

Geri
Yukarı