10.000 TL dizüstü bilgisayar tavsiyesi

• Konuyu başlatan sanzo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 713
Windows kurulu istemenize rağmen atıyorum çünkü gerçekten çok kolay bir iş Windows kurmak. Bunu alırsanız sizi yıllarca üzmeyecektir.

Windows kurulu istemenize rağmen atıyorum çünkü gerçekten çok kolay bir iş Windows kurmak. Bunu alırsanız sizi yıllarca üzmeyecektir.

Ama Bunun rami tek slot. Yani çift kanal değil o yüzden istediği performansı tam alamayabilir.
Selamlar. 15, 6 inç IPS ekran Windows 10 kurulu laptop arıyorum. Belirttiğim fiyatta ve özellikte cihaz tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Hocam alın bunu geçin FreeDOS sizi korkutmasın en kötü bilgisayarcıya yükletirsiniz hem ekran kartı hem işlemcisi hem depolaması daha iyi diğerlerinden.

Ama Bunun rami tek slot. Yani çift kanal değil o yüzden istediği performansı tam alamayabilir.
Çift slot RAM özellikle AMD sistemler ve oyun için gerekli diye biliyorum. Arkadaş oyun oynamayacağım demiş. HP'nin de iyi bir laptobu vardı 1660Ti ve 4 çekirde 8 thread i5 işlemcisi olan ama 6 çekirdek 12 thread'i son kullanıcı için daha uygun buldum.

Çift slot RAM özellikle AMD sistemler ve oyun için gerekli diye biliyorum. Arkadaş oyun oynamayacağım demiş. HP'nin de iyi bir laptopu vardı 1660 Ti ve 4 çekirde 8 thread i5 işlemcisi olan ama 6 çekirdek 12 Thread'i son kullanıcı için daha uygun buldum.

HP'nin laptopu Max Q modeli hocam yani 1660 Ti değil de 1650 Ti performansı verecek aslında. Ayrıca attığım Lenovo daha iyi hem ekran kartı hem depolama anlamında üstelik ekranı da 120 Hz bence onu alsın ama Acer'de üzmez.

Geri
Yukarı