10.000 TL ekran kartı tavsiyesi

tolgahng

Kilopat
Daha fazla  
RTX 3060'lı kasa almayı düşünüyordum ama nedense çoğu kişi hayal kırıklığına uğradığını söylüyor. 10.000 TL bütçem var en azından piyasa toparlanana kadar ekran kartı tavsiyesi alabilir miyim?

Asla 9bine 3060 alınmaz aciliyeti varsa işlemci belirtin.

Hocam biraz daha beklerse bırak 3060'ı 1050 Ti bulamayacaklar stoklarda paranla rezil olmaya gerek yok alıp satsa bile karlı şu an 9'a alır sahibinden de 10'a koyar satar bende alması taraftarı değilim ama performans olarak güçlü olan bu kart var şu an.

Arkadaşlar yanlış anlaşıldım 10.000 TL'ye toplayacağım bilgisayarın ekran kartı ne olmalı diye sormuştum.

Hocam biraz daha beklerse bırak 3060'ı 1050 Ti bulamayacaklar stoklarda paranla rezil olmaya gerek yok alıp satsa bile karlı şu an 9'a alır sahibinden de 10'a koyar satar bende alması taraftarı değilim ama performans olarak güçlü olan bu kart var şu an.
Mümkün değil dediğiniz evet piyasa saçma ama kesinlikle 9bin edecek bir şey yok kartta velev ki piyasa kötü ama bunu alcak kadar değil en kötü hazır sistem alır o paraya geri kalanı satar.

10.000 liralık bilgisayar için RTX 3060 ya da yeni gelecek RTX 3050 Ti ideal olacaktır. Tabi hemen şimdi almayacaksan. Biraz bekle yaza doğru fiyatlar inecektir.

Bence bu piyasa da laptoplara yönelmeli aralarında neredeyse fiyat farkı yok bile. Hatta kimi yerde masaüstü bile daha kötü bir seçenek.

Geri
Yukarı