10.000 TL FPS Oyun ve Yayın İçin Sistem Toplama

@evilhunter Sonradan alabileceğiniz parçalara ekleyin bence. Stock soğutucu sizi birkaç ay idare edecektir. Onun yerine 1 TB SSD alabilirsiniz mesela. RAM kalsın o zaman çokta pahalı değil zaten. Eğer anakartın RAM uyumluluk listesinde varsa çok daha iyi.

@evilhunter Sonradan alabileceğiniz parçalara ekleyin bence. Stock soğutucu sizi birkaç ay idare edecektir. Onun yerine 1 TB SSD alabilirsiniz mesela. RAM kalsın o zaman çokta pahalı değil zaten. Eğer anakartın RAM uyumluluk listesinde varsa çok daha iyi.
Ya aslında ikinci etapta onuda yapabilirim anakartta çift ssd girişi var diye hatırlıyorum sonrasında kolayca ekleyebilirim.

RGB gibi gereksiz donanıma 1000 tl masraftan kaçınmanız taraftarıyım, sonuçta oyun oynarken monitöre bakacaksınız.

RGB gibi gereksiz donanıma 1000 tl masraftan kaçınmanız taraftarıyım, sonuçta oyun oynarken monitöre bakacaksınız.
Doğru diyorsunuz fakat benim görebildiğim daha doğrusu seçebildiğim kadarıyla sadece ram lerde görselliğe önem verdim oradada en fazla 200 tl civarında fazladan masraf mevcut onun haricinde kasa'dan bahsediyorsanız H500M serisinin türkiye fiyatları yüksek onu değiştirmeyi düşünüyorum.
Bu arkadaşla hangisi daha uyumlu olur

Bu'mu 2K oyun+yayın ortalama fps

Bu'mu 1080P+yayın yüksek FPS (Biliyorum çoğu arkadaş 2080Tİ ile 1080P mi olur darboğaz olur diyecek ekran kartı tam performans vermeyecek diyecek biliyorum ama yinede sormak istedim)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı