10.000 TL Gaming laptop önerisi

Intel'lerden çok daha serinler, MSI Alpha veya Lenovo Legion alırsanız bu senenin en serin çalışan laptoplarından birini almış olursunuz.

Aynen öyle, 2021'de 4C 8t işlemci ile baş başa bırakalım sizi...

Ben bu noktada Ryzen'ler ile Intel kıyaslamadım. Genel Kullanıcılara baktığımızda 4C 8T %100 kullanabilen bir Kesim yok maalesef Tekli çekirdek performansı maalesef açık ara önde Zaten Intel bu durumun farkında olduğu içinde İşlemcisinin Yetişemeceği noktalara çıkacak Ekran kartıda yanında sunmamış Çoğunda dahili grafik birimi mevcut. Ve 10 nm mimarisi sayesinde inanılmaz batarya sürelerine çıkıyor. Daha çok Standart kullanıcılara yönelik Bir işlemci Olarak piyasada olduğundan Kötü denilmemesi gerekiyor.

Şu anda Piyasada 15 yıllık Core 2 Duo işlemcili binlerce cihaz dolaşıyor. Ve Çoğu kullanıcı Nesil ne olduğunu pek bilmiyor Çekirdek ne onu bile bilen yok. i5 altında olmasın yeter diye piyasada dolanan binlerce Sıfır ihtiyaç sahibi varken Intel bu noktada Fiyatları aşağı çekmek için 4C 8T Ürünleri F/P ürünü olarak piyasaya sürmüş Alan adamda CS:GO Valorant vs oyun oynadığında Tek çekirdek performansı ile güzel işler başardığını görünce 11 nesil bulunmaz nimetlerden sayılıyor.
Sakarya'da yaşıyorum. 3 yıldır belki 1000 tane bilgisayar sattım İçlerinden en fazla 50 tanesi sormuştur, Kaçıncı nesil diye! 2 nesil i7'nin yeni nesil i3'ten güçlü olduğunu düşünene bir toplumda yaşıyoruz. Sahibinden üzerinden Sakarya'da Satılık Laptoplara girin bakın 2 nesil i5'lere 5K fiyat yazanlar var. Alanlarda var :D

Yeni konular

Geri
Yukarı