10.000 TL laptop önerisi

Bütçe
10000
Bütçe biraz artar ise MX550 bulunan bir cihaz alabilirsiniz, 1650'ye yakın bir performansı var.

Kullanıcısınız sanırım eğer kullanıcı iseniz bir sorum olacak GTA V tarzı oyun oynadınız mı oynadıysanız akıcılık ne FPS ne durumdaydı?

GTA 5'te 50 üstü alıyor ama. Ultrabook bu ben tez yazıyorum ondan aldım. Sarjı 8-10 saat gidiyor. Hafif 1.5 kilo cihaz acayip portatif. Hem oyun oyna hem iş, okul için kullan. Pil'de 2 saate bitiyor sarjı oyun oynarken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Bannerlord oynuyorum 60 sabit 1920x1080 Low. Valorant en yüksek ayarlarda 90'a sabit.

Hocam özellik bakımından bir tık daha yüksek laptopum vardı. Onun için sordum. Bu tarz oyunları oynatmaz diye düşünüyordum. Dediğiniz gibi oynatıyorsa çok iyi. Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.

Hocam özellik bakımından bir tık daha yüksek laptopum vardı. Onun için sordum. Bu tarz oyunları oynatmaz diye düşünüyordum. Dediğiniz gibi oynatıyorsa çok iyi. Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.

Vallahi D15' ekran kartsız bir sistem olarak oyunlarla alay edip insanları şaşırtıyor. Çok iyi laptop tavsiyemdir de son zamlarla çok artmış. Artmaya da devam edecek gibi gözüküyor.

Ekran kartı yok. Hikayeli oyun oynanmaz.

O fiyata 3050 ve 1650 laptop varken almak mantıksız zaten i5 işlemcisi var.

Ultrabook bu oyun bilgisayarı değil. Bu arada o fiyata alınacak en iyi cihazlardan bir tanesi. İş okul için en iyi model Huawei serisi. Oyun odaklı düşünme.

Geri
Yukarı