10.000 TL laptop önerisi

Bütçe
10000
Bir arkadaşım MX laptop aldı hiç beğenmedim ya beni tatmin etmedi nedense.
Başka Laptop'a bütçe yetmiyor mecburi sistem toplayacaksınız hocam.

Hocam YouTube'dan oyun aynı donanıma sahip olan bilgisayarın oyunlardaki FPS değerine baktım çok tatmin etti sadece bu sanırsam 8 GB RAM 16 ile arasında çok fark olur mu?
Dual ramli ise sıkıntı olmaz değil ise eklersiniz.

Son düzenleme:
bu fiyata en iyisi budur bence hocam

MX geçiyor Dahilileri Hiç ekran kartı olmamasından iyidir.
hocam öyle gözüküyor ama ince detaylar boğuyor dediğiniz ürünü tam bilmiyorum ama oyun performası videosunu izlediğimde içinde ekran kartı olmasına rağmen diğerlerinden daha düşük performansı var bana göre

Performansı var bana göre.

İşte Size göre ben kendim bir tanıdığım vasıtası ile MX110'lu bir Laptop'ı inceleme fırsatı buldum Witcher 3 30-60 FPS arası gayet rahat oynayabildim yine CS:GO'yu 60-100 FPS arası 1080P'de oynayabildim hepsinde normal ayarlardaydı laptop. Ama ekran kartsız bir dahili grafik birimli laptopta CS:GO 60 FPS'in üstünde çıkmıyordu.

İşte Size göre ben kendim bir tanıdığım vasıtası ile MX110'lu bir Laptop'ı inceleme fırsatı buldum Witcher 3 30-60 FPS arası gayet rahat oynayabildim yine CS:GO'yu 60-100 FPS arası 1080P'de oynayabildim hepsinde normal ayarlardaydı laptop. Ama ekran kartsız bir dahili grafik birimli laptopta CS:GO 60 FPS'in üstünde çıkmıyordu.

Hocam bu biraz fiyatımı aşıyor ama sizce bu bilgisayar alınır mı?
YouTube'dan bakınca iyi ve hatta giriş seviyesi için iyi FPS değerlerinin aldığını gördüm

https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...shortlink=oo21jubx&url_src=ios-product-detail

Hocam dahili ekran kartlı bilgisayarlar MX'den daha fazla FPS veriyor

Aynen evet benim eski laptop o laptoptan daha çox FPS veriyordu vallahi.

Geri
Yukarı