10.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
10.000TL
Boşta her cihaz soğuk çalışır önemli olan maksimum yük altındaki soğutma kapasitesi zaten? Eğer triple A oynatırkenki sıcaklığı önemli değilse oyun laptopu alan ne için özellikle oyun laptopu alıyor?
Oyun laptop'ı alanlar soğuk çalıştığı için almıyorlar. Farklı argümanlar üretmeyecekseniz daha fazla tartışmayalım.

Oyun laptop'ı alanlar soğuk çalıştığı için almıyorlar. Farklı argümanlar üretmeyecekseniz daha fazla tartışmayalım.
Soğuk çalışmayacaksa laptop yüksek sıcaklıkta kapatacak kendini? Oyun nasıl oynayacaklar o zaman? Oyun oynarken soğuk çalışsın diye daha kaliteli markalara vs. yöneliyorlar. Kendinizi haklı çıkarmaya çalışmak yerine doğru olanı dinleseniz daha mantıklı olur.

Bak dostum. :D
H core işlemcilerde dediğin olay olmuyor. Yani dediğin gibi voltaj düşürüp frekans kısmıyor. Technopat'ın böyle bir makalesi bulunuyor yakın zamanda paylaştılar göz atabilirsiniz. H serisi işlemciler voltaj düşürüp frekans kısmıyorlar haberin olsun. :D
Warzone da işlemciye ağır yük binince, birde üstüne sıcaklık tavan yapınca ve frekans kısılınca darboğaz yapan benim zaten değil mi? Cidden artık sizinle tartışmak istemiyorum.

Geri
Yukarı