10.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
10000

Hrdde

Decapat
Daha fazla  
Bütçe 10k oyun için PC alacağım ama laptop almam gerekiyor okulda kullanıyorum. Açıkçası Hz ve inch cok muhim degil 2. ekranim var zaten simdilik aklimda ASUS i5 11.nesil 3050'li bir laptop var ortalama 10k. Fikirlerinizi bekliyorum bütçe cok esnemez 11k olabilir belki, teşekkürler simdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus ROG G14 Zephyrus
Bu fiyata en iyi yapı kalitesi. ROG Strix modeliyle yapı kalitesinden ödün verebilir ve daha iyi bir GPU veya CPU elde edebilirsiniz. G14 daha iyi yapı kalitesine, pil ömrüne ve ekrana sahiptir. Ama Strix daha iyi CPU'ya sahip ve daha ucuz. İhtiyaçlarınıza uygun olanı seçin.

Asus ROG G14 Zephyrus
Bu fiyata en iyi yapı kalitesi. ROG Strix modeliyle yapı kalitesinden ödün verebilir ve daha iyi bir GPU veya CPU elde edebilirsiniz. G14 daha iyi yapı kalitesine, pil ömrüne ve ekrana sahiptir. Ama Strix daha iyi CPU'ya sahip ve daha ucuz. İhtiyaçlarınıza uygun olanı seçin.
Cidden 1650 mi önerdin?

Asus ROG G14 Zephyrus
Bu fiyata en iyi yapı kalitesi. ROG Strix modeliyle yapı kalitesinden ödün verebilir ve daha iyi bir GPU veya CPU elde edebilirsiniz. G14 daha iyi yapı kalitesine, pil ömrüne ve ekrana sahiptir. Ama STRIX daha iyi CPU'ya sahip ve daha ucuz. İhtiyaçlarınıza uygun olanı seçin.

1. si 14. inç
2. si 1650
Ve 11 bin TL dostum ne içirdiler sana?

Bütçe 10k oyun için PC alacağım ama laptop almam gerekiyor okulda kullanıyorum. Açıkçası Hz ve inch cok muhim degil 2. ekranim var zaten simdilik aklimda ASUS i5 11.nesil 3050'li bir laptop var ortalama 10k. Fikirlerinizi bekliyorum bütçe cok esnemez 11k olabilir belki, teşekkürler simdiden.

1660 Ti 6 GB VRAM'i sayesinde daha avantajlı.

Did you seriously suggest 1650?
Bu fiyata çok yaygın. 1660ti bu fiyata bulunabilir ama çok büyük bir fark değil. Ayrıca sadece Intel'den çok daha iyi olan Ryzen CPU'yu seçtim. Bence yapı kalitesi, ekran kalitesi, klavye kalitesi, pil ömrü bir cihaz seçerken çok önemli faktörler. Kağıt üzerinde harika görünen bir cihaz alabilirsiniz, ancak gerçek hayatta hayal kırıklığına uğrayacaksınız.
1. si 14. inç
2. si 1650
Ve 11 bin TL dostum ne içirdiler sana?
Bu fiyata çok yaygın. 1660ti bu fiyata bulunabilir ama çok büyük bir fark değil. Ayrıca sadece Intel'den çok daha iyi olan Ryzen CPU'yu seçtim. Bence yapı kalitesi, ekran kalitesi, klavye kalitesi, pil ömrü bir cihaz seçerken çok önemli faktörler. Kağıt üzerinde harika görünen bir cihaz alabilirsiniz, ancak gerçek hayatta hayal kırıklığına uğrayacaksınız.
Asus ROG G14 Zephyrus
Best build quality at this price. With the ROG Strix model, you can sacrifice build quality and get a better GPU or CPU. The G14 has better build quality, battery life and display. But Strix has better CPU and is cheaper. Choose the one that suits your needs.
Üzgünüm, ROG Strix ürün bağlantısını eklemeyi unuttum. Ayrıca daha iyi GPU'lu bir ROG Zephyrus ve daha büyük bir ekran buldum.
https://www.gittigidiyor.com/dizust...&utm_medium=ocs&utm_campaign=22.&standardut 1
The 1660 Ti is more advantageous thanks to its 6 GB VRAM.
MSI laptopları tavsiye etmem. O kağıdı iyi ama yapı, ekran ve pil kalitesi iyi değil. Ben sahibim ve tavsiye etmem.

Son düzenleme:
Bu fiyata çok yaygın. 1660 Ti bu fiyata bulunabilir ama çok büyük bir fark değil. Ayrıca sadece Intel'den çok daha iyi olan Ryzen CPU'yu seçtim. Bence yapı kalitesi, ekran kalitesi, klavye kalitesi, pil ömrü bir cihaz seçerken çok önemli faktörler. Kağıt üzerinde harika görünen bir cihaz alabilirsiniz, ancak gerçek hayatta hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Bu fiyata çok yaygın. 1660 Ti bu fiyata bulunabilir ama çok büyük bir fark değil. Ayrıca sadece Intel'den çok daha iyi olan Ryzen CPU'yu seçtim. Bence yapı kalitesi, ekran kalitesi, klavye kalitesi, pil ömrü bir cihaz seçerken çok önemli faktörler. Kağıt üzerinde harika görünen bir cihaz alabilirsiniz, ancak gerçek hayatta hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Üzgünüm, ROG Strix ürün bağlantısını eklemeyi unuttum. Ayrıca daha iyi GPU'lu bir ROG Zephyrus ve daha büyük bir ekran buldum.

MSI laptopları tavsiye etmem. O kağıdı iyi ama yapı, ekran ve pil kalitesi iyi değil. Ben sahibim ve tavsiye etmem.

Bende MSI kullanıcısıyım, AMD işlemcili. Bataryası 6 saatı zorlamakta. Ekranları da fena değil. Hangi modeli kullanıyorsunuz?

Hocam 1650 ile 1660 Ti arası fark ne demek çok büyük değil şaka yapıyorsunuz galiba. %50 performans ve 2 GB VRAM fazlası çok büyük artılar.

I'm an MSI user too, with an AMD processor. Its battery takes 6 hours. The screens aren't bad either. Which model are you using?
MSI GF63 8rd, 2018'de geri aldım. Pilden iyi bir şey elde etmek için işlemci ve gpu kullanımını sınırlamanız gerekiyor. Pratik değil. Ekran iyi ama renkler profesyonel kullanım için çok doğru değil. Yapı kalitesi çoğunlukla plastiktir ve çok fazla klavye esnekliğine sahiptir. Bu fiyata hemen hemen tüm MSI modelleri aynı kasaya sahiptir. ayrıca sadece bir fan alıyorsunuz, ki bu hiç yeterli değil
Sir, what is the difference between 1650 and 1660 Ti, I guess you are kidding. 50% performance and more than 2 GB of VRAM are huge pluses.
Haklısın %30-50 daha fazla performans alabilirsin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı