10.000 TL Gaming PC Toplama

Yusuf971

Hectopat
Yakın bir zamanda elime bir miktar para geçecek ve 10.000 TL gibi bir miktarını bilgisayar toplamak için kullanmak istiyorum. 1080p bir monitörüm var o yüzden monitör dahil değil. Güzel bir öneride bulunabilirseniz almayı planlıyorum.

(Bilgisayar için bütçe maksimum 10.500 TL)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem önce ne yapacağınıza karar vermeniz.

368080

368086

700TL'ye LPX RAM mevcut, RGB sevmiyorsan veya aradaki fiyat farkına değmeyeceğini düşünüyorsan LPX tercih edebilirsin. 250TL az para değil sonuçta. :)

Tavsiyem önce ne yapacağınıza karar vermeniz.

Eki Görüntüle 368080
Hocam önceden 7.800 tl gibi bir bütçe elimde kalıyordu.O bütçeyi eğer biraz daha arttırabilirsem daha uzun ömürlü bir PC alırım diye düşündüm.2-3 sene kullanıp atmak yerine bir kere alıp 5-6 sene kullanmayı tercih ettim o yüzden bu konuyu açtım.Ayrıca eğer sistem önermeyecekseniz yorum yapmanız pek doğru değil.

İstediğim konuya istediğim şekilde yorum yapma hakkına sahibim öncelikle. Bu konuyu açtınız insanlar önerilerini yazdı 3 gün sonrada 5Bin TL PC toplama konusu açarsanız ne olacak peki? Buraya yorum atan, zamanını tüketen adamların zamanını boşa çalmış olacaksınız. Size tavsiyem paranız elinize geçtikten sonra iyi düşünüp karar vermeniz ne yapmak istediğinize. İşlemci ekran kartı mı değişecek, yeni bir PC mi alacaksınız bunun kararını verin. 1 Haftada 3 fikir birden değiştiriyorsunuz ve o konulara yorum atan insanların zamanını çalıyorsunuz fikrimi değiştirdim diyerek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı