10.000 TL GTX 1080 sistem önerisi

1080 2500-3000 lira diyelim buna göre sistem yapayım umarım hayali değildir.
Bellek = Bilendenal.com doğru ürünü, konusunu iyi bilendenal
Toplam 7140 lira.

İleride bir tane daha 1080 alıp SLI yaparsın diye 750 watt güç kaynağı seçtim daha da güçlü seçerdim quad SLI yaparsın diye ama bütçeye sığmayacaktır zaten nVidia 3 lü ve daha fazla SLI tavsiye etmiyor. Ana kartta 4 tane x16 hızında slot var ileride quad yapacaksan performans kaybı yaşamayacaksın sadece güç kaynağını 1200 watt gibi bir şey seçmelisin.

Ben hayali olduğunu düşünmüyorum arkadaşlar. Çoğu kişi 10.000-20.000 TL'lik sistemler topladılar ve kanıtını da attılar. Biz yinede arkadaşa yardımcı olmamız lazım. Hemen hayali sistem deyip atmamalıyız köşeye. GTX 1080'in fiyatı belli olunca yardımcı oluruz :)

Ben hayali olduğunu düşünmüyorum arkadaşlar. Çoğu kişi 10.000-20.000 TL'lik sistemler topladılar ve kanıtını da attılar. Biz yinede arkadaşa yardımcı olmamız lazım. Hemen hayali sistem deyip atmamalıyız köşeye. GTX 1080'in fiyatı belli olunca yardımcı oluruz :)
Kesinlikle haklısın ama hiçbir detay vermeyince hayali sistem geliyor akla :) Ne amaçla kullanacagını falan yazsın ki ona göre önerelim değil mi :)

Hayali bir sistem olmayacak arkadaşlar. Youtube kanalı için toplayacağım sistemi. O yüzden sağlam bir şey olmasını istiyorum. Gerekli kanıtları atarım toplandığı zaman.

1080 2500-3000 lira diyelim buna göre sistem yapayım umarım hayali değildir.
Bellek = Bilendenal.com doğru ürünü, konusunu iyi bilendenal
Toplam 7140 lira.

İleride bir tane daha 1080 alıp SLI yaparsın diye 750 watt güç kaynağı seçtim daha da güçlü seçerdim quad SLI yaparsın diye ama bütçeye sığmayacaktır zaten nVidia 3 lü ve daha fazla SLI tavsiye etmiyor. Ana kartta 4 tane x16 hızında slot var ileride quad yapacaksan performans kaybı yaşamayacaksın sadece güç kaynağını 1200 watt gibi bir şey seçmelisin.
Yetheeer arkadaşım sistem önerisi için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı