10.000 TL günlük kullanım için telefon önerisi

Bütçe
10000

Erkin01

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 GB Ram
500 GB SSD
GTX 1650 Ekran Kartı
İntel Core İ5 12450H İşlemci
(Excalibur G770)
Meslek
Öğrenci
Merhaba, dedem için bir telefon alacağız. Kendisi hasta olduğu için gün boyu yatakta veya tekerlekli sandalyede oluyor. Yatarken vs. YouTube gibi şeylerden türkü falan dinliyor. Şimdiki telefonu Huawei 2019'du tam bilmiyorum. Oyun falan olmayacak, bir şeyler dinleyip izlemek için sizden önerilerinizi bekliyorum. En fazla 10K olacak bütçe. Samsung daha iyi olur diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dedem için bir telefon alacağız. Kendisi hasta olduğu için gün boyu yatakta veya tekerlekli sandalyede oluyor. Yatarken vs. YouTube gibi şeylerden türkü falan dinliyor. Şimdiki telefonu Huawei 2019'du tam bilmiyorum. Oyun falan olmayacak, bir şeyler dinleyip izlemek için sizden önerilerinizi bekliyorum. En fazla 10k olacak bütçe. Samsung daha iyi olur diye düşünüyorum.

Tecno Camon 20 Pro.

Xiaomi almayın bir kere baştan söyleyeyim stabil değil arayüzü ama Samsung daha kullanışı rahat deden için en uygun telefon Samsung olacaktır.

Tecno Camon 20 Pro.

O kadar değmez.
Dedesinin 120Hz ile işi olmayacak.
Ekran dayanıklılığı önemli yaşlı düşürür falan A24'te Gorilla Glass 5 var üstelik daha ucuz.
Dedesi için parlaklık önemli A24 1000 Lux (Camon 20 Pro maksimum 500 Lux A24'ün yarısı)
İşlemcileri aynı A24 daha ucuz.
A24 daha çok güncelleme alacak daha uzun kullanım.
Daha başarılı, iyi, güzel, kullanışlı yazılım One UI (Her ne kadar A serisinde kısıtlı olsa da)
Ve Samsung.

Dedenizin işini A24 fazlasıyla görecektir özellikleri hemen hemen aynı olan telefona fazla para vermeye gerek yok bence.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı