10.000 TL hidrolik disk frenli bisiklet önerisi

Xquest07

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i3 12100F RAM: 16 gb 3200 mhz ram Anakart: MSİ Pro H610M-B DDR4 Ekran Kartı: GTX 1660 Super
Konu başlığında da belirttiğim gibi 10.000 TL civarına bisiklet önerisine ihtiyacım var. Hidrolik disk frenli, (olabilirse Shimano vs.) 27,5 jantlı, düzgün bir markanın bisikleti (örneğin Trendyol'da Carraro çakması serraro diye bir şey var), genel donanımları Shimano olan ve bana fazla masraf çıkartmayacak bir bisiklete ihtiyacım var. Aklımdaki model Mosso wildfire fakat arkadaşımın söylediğine göre kadrosu çabuk kırılıyor ve göbek dağılıyormuş. Mosso wildfire kullananlar veya kullanmakta olanlar da yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

1707676298219.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu başlığında da belirttiğim gibi 10.000 TL civarına bisiklet önerisine ihtiyacım var. Hidrolik disk frenli, (olabilirse Shimano vs.) 27,5 jantlı, düzgün bir markanın bisikleti (örneğin Trendyol'da Carraro çakması serraro diye bir şey var), genel donanımları Shimano olan ve bana fazla masraf çıkartmayacak bir bisiklete ihtiyacım var. Aklımdaki model Mosso wildfire fakat arkadaşımın söylediğine göre kadrosu çabuk kırılıyor ve göbek dağılıyormuş. Mosso wildfire kullananlar veya kullanmakta olanlar da yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 2113901

Öneririm, Kron güzel markadır çoğu yerde parça-yetkili servisleri bulunur. Alüminyum kadro hafifdir iyidir, ağır inişler veya aşırı downhill yapmayacaksan kadro kolay kolay kırılmaz. 21 vites önerilerimdendir. Seti Full Shimano'dur. Ayrıca hidrolik disk olması ayrı bir avantaj. Tek dezavantajı kelebek vites değildir. Onun dışında F/P ve güzeldir.

Öneririm, Kron güzel markadır çoğu yerde parça-yetkili servisleri bulunur Alüminyum kadro hafifdir iyidir, ağır inişler veya aşırı downhill yapmayacaksan kadro kolay kolay kırılmaz 21 vites önerilerimdendir Seti Full Shimano'dur Ayrıca hidrolik disk olması ayrı bir avantaj Tek dezavantajı kelebek vites değildir Onun dışında F/P ve güzeldir
Benim birçok kişiden duyduğum kadarıyla XC75 veya diğer Kron ürünlerinde bulunan maşa, gidon vs kalitesiz bir marka olduğu söylenen zozoya ait.

Ayrıca söylemeyi unuttum fakat alacağım bisiklette teker, manuel vs. yapacağım ona göre önerirseniz sevinirim.

Benim birçok kişiden duyduğum kadarıyla XC75 veya diğer Kron ürünlerinde bulunan maşa, gidon vs kalitesiz bir marka olduğu söylenen zozoya ait.

Ayrıca söylemeyi unuttum fakat alacağım bisiklette teker, manuel vs. yapacağım ona göre önerirseniz sevinirim.

Ürünü kullanmadım fakat alüminyum kadro dayanıksız gibi görünsede aşırı yüklenmediğin sürece kırılmaz.

Geri
Yukarı