10.000 TL ile madencilik yapılır mı?

Şu an yapmanı önermem çünkü Ethereum düşüşte.
Şuan yapmicam ztn yaz sonu başlaticam
Zarar etmezsiniz ama fazla da bir kâr edeceğinizi sanmıyorum. Zaten bu fiyata piyasa düzelirse 5 tane RX 580 alınabilir düzelmezse ancak 2 tane.
Usta şuan yapmicam yaz sonu ozamana kadar düşermi ekran kartı fiyatları
Şu an piyasada adam akıllı kart yok gtx 1650 4 gb bile 2500 tl durumu siz düşünün önceden alsanız olurdu ama şimdi olmaz 10.000 e
Usta şuan yapmicam yaz sonu ozamana kadar düşermi ekran kartı fiyatları
Piyasa en tepedeyken yatırım yapılmaz. Elinde halihazırda kart varsa başlatırsın 2-3 bir şeyler kazarsın. Ama şu noktada yeni ekran kartı alarak girişmek pek mantıklı bir hareket değil. Hele 10.000 TL ile 2 tane kartı ancak alabilirken.
Ben kazınca hemen satmayı düşünmüyorum atıyorum 1btc var 1 yıl sonra satmayı düşünüyorum ileri görüşlü alıyorum yani anlatabilmişimdir umarım

Açıkçası ekran kartı fiyatları düşerse mining de bitmiş olur sadece 2 kart alabilirsiniz stoklar düzelirse ama piyasada aşırı fark olacağını sanmıyorum.

En iyi ihtimalle 3060ti bulduğunu düşünsek 8-9 ayda anca amorti edersin ki yarın bir gün şu anki kadar kazandıracağına dair bir garanti yok. Üstüne vergi muhabbetleri de dönüyor, bu bütçe de katılmanı önermem.

Ekran kartı fiyatları stok durumuna bağlı. Stoklarda pandemiden doğan üretim eksikliğinden az. Birçok ülke yaza kadar normalleşmeyi planlıyor bir ihtimal fiyatlar düşebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı