10.000 TL IPS ve 240Hz monitör önerisi

mrcn0151

Decapat
Daha fazla  
Tekrarden iyi günler. Alacağım monitörde forumda gezdikçe onda sorun var şunu al diyorlar, onu araştırıyorum onda şu sorun var bunu al diyorlar. Hepsinde anlamadığım bir şekilde karalama mı diyelim bilmiyorum. Monitörü bir kere alacağım uzun vade gitmesini istediğim bir monitör olacak. Benim için kafa rahatlılığı çok önemli. Yok ölü pikseli ghostingi falan bunların olmasını istemiyorum. Forumda dolaşırken 4-5 tane monitörlere denk geldim. Bütçe maksimum 10 k bunlar arasından hangisini önerirsiniz?

Not IPS ve 240Hz alacağım.

FPS oyuncusuyum fazla büyük olmasını ve piksel saymak istemiyorum monitörü göz mesafesi olarak yakın tutuyorum.

Ama attığım monitörler arasında 24 inç Dell modeli de mevcut onu önerir misiniz?
Piksel sayma gibi bir durum olmaz attığım üründe. PPI değeri gayet iyi, o piksel sayma mevzusu PPI değerine bağlı. Düşük PPI olursa evet sayarsiniz.

FPS oyuncusuyum fazla büyük olmasını ve piksel saymak istemiyorum monitörü göz mesafesi olarak yakın tutuyorum.

Ama attığım monitörler arasında 24 inç Dell modeli de mevcut onu önerir misiniz?
Evet o da iyiydi diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı