10.000 TL iş ve oyun için laptop tavsiyesi

unclast

Kilopat
Daha fazla  
Bu sene yazılım mühendisliğini kazandım. Üniversiteler açılınca büyük ihtimalle ilk sene yurtta kalıp, sonra eve çıkacağım. Dolayısıyla masaüstü bilgisayar toplamam taşınabilirlik açısından sorun yaratacak. Bu yüzden 10.000 TL bütçeyle (maksimum 1000 TL üzerine çıkabilirim) bir Gaming laptop almaya karar verdim. Bu bilgisayarda sıklıkla oyun oynayacağım ve kod yazacağım. Ara sıra After Effects gibi montaj programlarını da kullanırım diye düşünüyorum. Bu bütçeye uygun bir laptop önerir misiniz? Benim aklımda Tulpar T5 V19.2 var. Önerileriniz bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsin o bilgisayarı. Bende Tulpar T5 v.20.1 var memnunum, özellikleri bendekiyle baya benzer hatta sanırım sadece kasası farklıydı. Ben 10.300'e almıştım 12.000 olmuş 2 ayda. Fena artıyor fiyatlar gecikme derim ben.

O fiyata Monster yerine HP öneririm.
@359149
@Kemânkeş-
@Hangottom

O fiyata Monster yerine HP öneririm.
@359149
@Kemânkeş-
@Hangottom
RTX almayı düşünüyorum.

Alabilirsin o bilgisayarı. Bende Tulpar T5 v.20.1 var memnunum, özellikleri bendekiyle baya benzer hatta sanırım sadece kasası farklıydı. Ben 10.300'e almıştım 12.000 olmuş 2 ayda. Fena artıyor fiyatlar gecikme derim ben.
Artık biraz şansa bırakmak zorundayım Farklı masraflarım olduğu için ertelemem lazım.
O fiyata bulamayabilirsiniz. Sadece Monster var. Gene bir bakayım.
SSD'si biraz az ama başka yok.
HDD eklerim o sorun değil. Artık bütçeyi bayağı aşmış oluyorum ama yapabileceğim bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı