Gamepower Medusa RGB alınır mı?

2 yıldır kullanıyorum oyun içi ses kalitesi iyi değil. Bazen yanlış yerlerden algılıyorum sesi. Eski kulaklığımda böyle problem yoktu. Değiştirmeyi düşünüyorum zaten.
Arkadaşların dedikleri modele bak bence. 150-200 fazla ver adamakıllı bir şey al. Uzunca kullanırsın.

Ben de 2 sene önce kulaklık güzel gözüksün, RGB olsun falan diye düşünüyordum da şimdi tam tersi düşünüyorum. Kulaklık çok kötü gözükse de iyi ses versin yeter.
Sürücüsünü kullanıyor musunuz?

2 yıldır kullanıyorum oyun içi ses kalitesi iyi değil. Bazen yanlış yerlerden algılıyorum sesi. Eski kulaklığımda böyle problem yoktu. Değiştirmeyi düşünüyorum zaten.
Arkadaşların dedikleri modele bak bence. 150-200 fazla ver adamakıllı bir şey al. Uzunca kullanırsın.

Ben de 2 sene önce kulaklık güzel gözüksün, RGB olsun falan diye düşünüyordum da şimdi tam tersi düşünüyorum. Kulaklık çok kötü gözükse de iyi ses versin yeter.
50 TL fazla.

RGB'siz kulaklıklar daha iyi gözükmüyor mu zaten bana öyle geliyor.

Bence Gamepower MEI 7.1 RBG Ses kasmada çok iyi, bence.
En azından bence diyerek alacağınız linci minimuma indirmişsiniz.
Yavaş yavaş Game ile başlayan tüm markaların kullanıcıları gelişiyor.
Muhtemelen 1500 yıl kadar sonra farkı anlayacaklar.
Medusa markadan bağımsız yapılabilecek en kötü kulaklık olabilir. Ergonomisi bile rezalet.
H2002P katlar 4'e böler onu.

Zamanında kullandım. Ses kasma performansı berbat. Kablosu hep dolanıyordu. Ses kartı aşırı dandik çok ısınıyordu. Mikrofonu bozuldu. Malzeme kalitesi berbat. Yalıtım sıfır. Konfor sıfır.

Yeni konular

Geri
Yukarı