10.000 TL Laptop önerisi

Bütçe
8000-10000 TL

furkyng

Hectopat
Yer
Arkanda
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, maksimum bütçe bu. Hem oyun hem üniversite işleri için bir laptop arıyorum. Aklımda Hp var. Bu fiyat bandında en iyi laptop nedir? Laptop geçmişim olmadığı için pek bir bilgim yok. RTX 3050'nin 40-50W olanları 1650 Ti ile aynı FPS'leri veriyor. Bunun kaçlık olduğunu bulamadım muhtemelen 40-50W.
1650 Ti olan bir laptop önerebilirsiniz fark etmez. Fiyat illa 10000 olmayabilir. 8-9 civarı olursa da olur.

Merhaba arkadaşlar, maksimum bütçe bu. Hem oyun hem üniversite işleri için bir laptop arıyorum. Aklımda Hp var. Bu fiyat bandında en iyi laptop nedir? Laptop geçmişim olmadığı için pek bir bilgim yok. RTX 3050'nin 40-50W olanları 1650 Ti ile aynı FPS'leri veriyor. Bunun kaçlık olduğunu bulamadım muhtemelen 40-50W.
1650 Ti olan bir laptop önerebilirsiniz fark etmez. Fiyat illa 10000 olmayabilir. 8-9 civarı olursa da olur.
Laptop 35w,ben Dell g5 tavsiye ediyorum.

@Radeon RX 5500M 16gb ram olan modeli var mı?
16 GB olması önemli. 1650 ti veya 3050 farketmez. Fiyat/performans olsun yeter ki. Laptoplarda kullanılan işlemcilerden anlamadığım için foruma başvurmak istedim.
Excalibur, monster gibi model /markalardan uzak durun denilmiş forumda genelde.
Hiç laptop kullanmadım bu görüşler hakkında bir fikrim yok. Fiyat isterse 6000-7000 olsun. Valorant- LoL oynanacak genelde. Tıp okuyacak birisine alınacak. En azından 6-7 yıl götürecek bir laptop olursa güzel olur. Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleme:
@Radeon RX 5500M 16 GB RAM olan modeli var mı?
16 GB olması önemli. 1650 Ti veya 3050 fark etmez. Fiyat/performans olsun yeter ki. Laptoplarda kullanılan işlemcilerden anlamadığım için foruma başvurmak istedim.
Excalibur, Monster gibi model /markalardan uzak durun denilmiş forumda genelde.
Hiç laptop kullanmadım bu görüşler hakkında bir fikrim yok. Fiyat isterse 6000-7000 olsun. Valorant- LoL oynanacak genelde. Tıp okuyacak birisine alınacak. En azından 6-7 yıl götürecek bir laptop olursa güzel olur. Teşekkür ederim şimdiden.

RAM'i kendiniz takabilirsiniz. Çok basit. 16 RAM olsun diye şişirilmiş laptoplara o kadar vermeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı