10.000 TL Laptop tavsiyesi

dombili

Centipat
10.000 TL bütçem var, laptop almak istiyorum. Lütfen masaüstü bilgisayar önermeyiniz. 10.000 TL'lik bütçeye göre iyi performanslı ve iyi bir marka olan uzun vadede sorun çıkartmayacak, bozulmayacak kaliteli bir ürün arıyorum.

10.000 TL bütçem var, laptop almak istiyorum. Lütfen masaüstü bilgisayar önermeyiniz. 10.000 TL'lik bütçeye göre iyi performanslı ve iyi bir marka olan uzun vadede sorun çıkartmayacak, bozulmayacak kaliteli bir ürün arıyorum.
Dell G15 4B200F82C i5-10200H 8GB 256GB SSD 4GB GeForce RTX 3050 15.6" Full HD Ubuntu Gaming (Oyuncu) Notebook - incehesap.com işlemcisi düşük ama 3050 baya güçlü normal 3050 ye göre.
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...HM?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail ya da bunu öneririm.
İndirimdeyken kaçırma kesinlikle bunu almalısınız.
60 Hz galiba ama.

İşte onu bilmiyorum çünkü hiçbir satıcıda ekranın özelliklerini bulamadım ama o fiyata alabileceğiniz en iyi laptop bu.

Şimdilik bunu bulabildim Monster ile karşılaştırıyor Monster önermem.

İlk attığınız linkteki bilgisayar çok hoşuma gitti fakat bu laptopun tam modelini arattığım halde bir inceleme videosu bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Malzeme kalitesi kötü.

Geri
Yukarı