10.000 TL monitör dahil sistem önerisi

Şunlara bakabilirsiniz:

PSU var ama kaç W?

Selam PSU 1200W hocam sıkıntı yok o konuda teşekkür ederim tavsiyeniz için bu arada RTX 2070 fiyatı MSI GEFORCE RTX 2070 TRI FROZR RTX2070 8GB GDDR6 256B DX12 PCIE 3.0 X16 210197355 | Trendyol burada 3399 TL düşmüş kaçırmadan almayı düşünüyorum kartı msi sitesinden de kontrol ettim sizce fiyatı uygun mu?

Peki size şunu da sormak istiyorum AMD şuan Ryzen işlemcilerle piyasayı domine etmiş görünüyor ben en son sistemimi 2013 yılında topladım ve o aralar yeni yeni böyle bir amd akımı başlıyordu o dönem bazı söylentiler vardı AMD işlemcilerin çok enerji tükettiği ve ısındığı konusunda şuan bu işlemcilerin bir sıkıntısı var mı? yani bunu düzeltiklerine eminim fakat başka bir Kronik problemi var mı işlemcilerin? çünkü intel arasında gidip gelmeme neden oluyor bu durum 2013 den beri sadece Ekran kartı ve SSD upgrade yaparak pc kullandım ve beni hala daha üzmemiş olan bir sistemim var attan inip eşeğe binerek kendime haksızlık etmek istemiyorum çok üzülürüm :)
Şu an yazdığım sistem attan inip arabaya binmek olur sadece 😁

Tri Frozer hakkında bir inceleme bile bulamadım ben bu karta güveniyorum açıkçası.

Evet öyle enteresan bir durum var siparişi geçtim zaten dayanamadım :) deneyimleyip göreceğiz bir önceki ekran kartımda MSI markaydı beni üzmedi buda üzmez sanırım deneyip göreceğiz.

Yani satıcıdan dolayı birşey diyemem. Ama ekran kartı olarak üzmez.

Satıcı güvenilir görünüyor bir salatalık vakası olmaz gibi Dış Ticaretle uğraşan bir firma yorumlara baktım hayırlısı artık siparişi verdim :)

Evet öyle enteresan bir durum var siparişi geçtim zaten dayanamadım :) deneyimleyip göreceğiz bir önceki ekran kartımda MSI markaydı beni üzmedi buda üzmez sanırım deneyip göreceğiz.

Satıcı güvenilir görünüyor bir salatalık vakası olmaz gibi Dış Ticaretle uğraşan bir firma yorumlara baktım hayırlısı artık siparişi verdim :)
Hayırlı olsun.

Satıcı Tekra Bilişim sıkıntı yaşayacağınız düşünmüyorum.

Benim yaptığım sisteme işlemi olarak 3800X zorlanabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı