10.000 TL Monitör Önerisi

Bütçe
10.000₺
Mükemmel vallahi. Ekran kartın ne acaba? Ben de 2K ile 4K arasında kaldım. Da 2. monitöre. Hikaye oyunlarını 60FPS oynatsa yeter diye düşünüyorum.
6900xt kullanıyorum, 4k işine gireceksen minimum 12gb vramin olsun çünkü forza horizon 4'de 11gb vram gördüm. İleriki oyunlarda daha fazla da olma ihtimali var, fh5'te daha yüksek olduğunu da duymuştum.
Low 4k > ultra 2k btw. Ben online oyunlar oynuyorum genelde apex legends, bloodhunt, valorant, lol. O yüzden 2k 240hz olan modele yönelmem benim için her türlü daha mantıklı fakat 144hz'den sonrasını pek sallamadığim için valorantı bile 4k'da oynamak istedim. Zaten akıcı buna ek olarak daha güzel görünsün.

6900XT kullanıyorum, 4K işine gireceksen minimum 12 GB VRAM'in olsun çünkü Forza Horizon 4'te 11GB VRAM gördüm. İleriki oyunlarda daha fazla da olma ihtimali var, FH5'te daha yüksek olduğunu da duymuştum.
Low 4K > Ultra 2K btw. Ben Online oyunlar oynuyorum genelde Apex Legends, bloodhunt, Valorant, LoL. O yüzden 2K 240Hz olan modele yönelmem benim için her türlü daha mantıklı fakat 144Hz'den sonrasını pek sallamadığim için Valorant'ı bile 4K'da oynamak istedim. Zaten akıcı buna ek olarak daha güzel görünsün.

Hocam ben biraz işin abartıyor gibi gözükebilirim de 240Hz bir monitörle 2K ya da 4K bir monitör yapıp FPS ile diğerlerini o şekilde ayırmayı düşünüyorum ama 4K'da sisteme bayağı bir yatırım yapmak gerekiyor gibi dediğine göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı