10.000 TL oyun sistemi önerisi

Bu sistemi düsünüyorum hocam o halde tesekkurler parça parça bu sistemi toplamak daga nı karlı olur.
Hayır daha pahalıya gelir.
Daha yeni bir arkadaş 11K daha iyisini toplarım demişti.
@kite ata ata kesti

Aynı parçaların farklı markalarında kaliteden feragat ederek belki 300-500 daha aşağısına toplarsınız ama gerek var mı size kalmış.
O kadar farka değmez, ayrıca sistem montajlı ve testtleri yapılarak geliyor bu da bir artı.

Teşekkürler hocam 10105F işlemci 6600 da ekran kartı oluyor değil mi yani bu fiyat bandında en yüksek performansı bunlardan alırım hocam hiçbir bilgim olmadıgı için bu kadar çok soruyorum anlamaya öğrenmeye calısıyorum kusura bakmayın sağolun yardımcı oluyorsunuz.
Teşekkürler hocam eksik olma yükseltmeyi düsünüyorum ama bütcem suan sınırlı peki basla cesıt var mı mantis olarak

Teşekkürler hocam eksik olma yükseltmeyi düsünüyorum ama bütcem suan sınırlı peki basla cesıt var mı mantis olarak
Hazır Sistemler - Gaming.Gen.TR Bu linkten bakın, en düşük kart RX 6600 olmalı, aynı tarz sistem başka sitede incehesap sinerji gibi ( Itopya'ya bulaşmayın ) karşılaştırıp alabilirsiniz.

Bencede RX6600 ekran kartli sistem almaniz en iyisi ilerleyen zamanlarda arkadaşın dedigi gibi işlemciyi satıp i5 veya i7 takabilirsiniz yanina 1TB hard disk alirsaniz depolama amaçlı oyunları filan oraya atarsanız uyguna M.2 SSD bulursaniz oda olur.

Hazır Sistemler - Gaming.Gen.TR Bu linkten bakın, en düşük kart RX 6600 olmalı, aynı tarz sistem başka sitede incehesap sinerji gibi ( Itopya'ya bulaşmayın ) karşılaştırıp alabilirsiniz.

Teşekkürler hocam cok sağol hemen bi sistem bakıyorum işlemci de intel olması gerek değil mi

Bencede RX6600 ekran kartli sistem almaniz en iyisi ilerleyen zamanlarda arkadaşın dedigi gibi işlemciyi satıp i5 veya i7 takabilirsiniz yanina 1TB hard disk alirsaniz depolama amaçlı oyunları filan oraya atarsanız uyguna M.2 SSD bulursaniz oda olur.
Teşekkürler hocam eksik olma bu ekran kartlı bi sistem bakıyorum şimdi

Yeni konular

Geri
Yukarı