10.000 TL Oyun + Video Render Bilgisayarı Toplama

Ne bileyim bana hala monitör işin içindeymiş gibi geliyor. Hadi hayırlısı. :)
Monitör işin içinde.

ASUS ROG Crosshair VI Hero AMD Ryzen AM4
Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3200MHz
AMD Ryzen 7 1800X
ASUS GeForce GTX 1080 8GB ROG STRIX
Samsung 960 EVO Series - 500GB NVMe - M.2
Corsair Hydro Series H110i
EVGA SuperNOVA 750 G3, 80 Plus Gold 750W
Amazon'dan böyle bir sistem topladım.8250 TL civarı tutuyor.Nasıl sizce ?

Gayet başarılı. O anakart AM3 soğutucu desteği de sunuyor bildiğim kadarıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
750 W 80+ Gold PSU'ya gerek yok. FSP 700W 80+ Bronze yetecektir. Ekran kartı olarak MSI GTX 1080 Gaming X güzel olacaktır. Crosshair 6 Hero'ya ihtiyacınız var mı?

750 W 80+ Gold PSU'ya gerek yok. FSP 700W 80+ Bronze yetecektir. Ekran kartı olarak MSI GTX 1080 Gaming X güzel olacaktır. Crosshair 6 Hero'ya ihtiyacınız var mı?
Yok mu? Msi Gaming X ile Asus Rog Strix arasında bir fark var mı? Bildiğim kadarıyla sadece soğutma olarak fark var.

Gayet başarılı. O anakart AM3 soğutucu desteği de sunuyor bildiğim kadarıyla.
Evet AM3 soğutucu desteği de sunuyor.600-700 Lira fark için amazondan almaya değer mi sizce ? Bu paraya ikinci monitörü alabilirim. Bir adet benq xl2411z alıp yanına da tasarım yaparken işimi görecek bir ips panel düşünmüştüm.600-700 lira kar edip amazondan alarak o parayla monitör almam mı mantıklı yoksa burdan alıp içimin rahat etmesi mi ?

Bende amazon'dan alacaktım monitör vazgeçtim. Burdan biraz fazla verip almayı düşüyorum. Sıkıntı olunca göndericende gelicekte çok bekletirler diye düşünüyorum.

Bende amazon'dan alacaktım monitör vazgeçtim. Burdan biraz fazla verip almayı düşüyorum. Sıkıntı olunca göndericende gelicekte çok bekletirler diye düşünüyorum.
Yok monitörü zaten burdan alacağım.Diğer parçalar için sordum.Kasayla monitörü buradan alacağım.Ama hepsini mi alsam 600-700 lira fazla verip bilemedim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı