10.000 TL Ryzen Sistem Toplama

jomant

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sistem toplamayı düşünüyorum. İyi bir şey almak istiyorum. Acaba Ryzen 7 1800x bana fazla gelir mi? Öyle aşırı oyun oynayan, sistemi yoran, yayın, video vs yapan biri değilim. Sadece oynadığım oyunlarda kusursuz performans göstersin yeter. Tüm sistem önerilerinize açığım. Yalnız MSI aşık olduğum için genellikle onun üzerinden önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarif ettiğinize göre 10.000 TL'lik bir sisteme ihtiyacınız yok. 6000 TL ile çok rahat oyunları oynatan, render vs. işlerde sorun çıkartmayan bir sistem toplayabilirsiniz. 1000 TL ile de ekipman vs. alırsınız. 3000 TL cebinize kalır. İlla da 10.000 TL'lik bir şey olsun diyorsanız R7 1700+GTX1080/Ti alın. Keyfinize bakın. :)

Bence haklısınız baktığım zaman yayın yapan video çekenlerde bile GTX1080 Tİ yok :) ne gerek var o kadar bütçe ayırmaya teşekkür ederim yardımın için

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı