10.000 TL sistem önerisi

Bütçe
10000

Emooom

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
10.000 TL'ye her şey dahil bir sistem yapar mısınız? Size zahmet olacak kusura bakmayın.
Bir de 6.000 tlye bir sistem yapar mısınız!?
Yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada 6.000 TL'lik sistem öncelikli.
Amaç aslında oyun değil ama ara sıra valorant vs.oynatsın.Ve sekmeler arası geçişler hızlı olsun biraz pc'yi hızlı kullanıyorum. 😆
Kimseden ses seda çıkmıyor?
Burada o kadar insana yardım ettim ama kimse bana yardım etmiyor.

Son düzenleme:
10.000 TL'ye her şey dahil bir sistem yapar mısınız? Size zahmet olacak kusura bakmayın.
Bir de 6.000 TL'ye bir sistem yapar mısınız?
Yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada 6.000 TL'lik sistem öncelikli.
Amaç aslında oyun değil ama ara sıra Valorant vs. Oynatsın. Ve sekmeler arası geçişler hızlı olsun biraz PC'yi hızlı kullanıyorum. 😆
Kimseden ses seda çıkmıyor?
Burada o kadar insana yardım ettim ama kimse bana yardım etmiyor.

@RPM
Hocam daha 30 mesajınız var. Kime yardım ettiniz Allah aşkına?

Öncelikle sosyale 36 mesajlık katkılarınızdan dolayı çok teşekkürler.

2 Adet: Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz CL15 1.35V Gaming Soğutuculu Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Toplam 6196 TL.

Klavye ve mouse istemiyorsanız:

2 Adet: Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz CL15 1.35V Gaming Soğutuculu Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Toplam 10.019 TL.

Son düzenleme:
Az mı? 30 kişinin problemlerine yardımcı oldum

Az mı?
Bu kadar gören var 1 tane yardım eden yok.
Arkadaşlar belki müsait değiller? Ya da bilgileri yok bu konuda? Biraz sabırlı olun.
Yardımcı olmayacaksan yazma.
Hocamı etiketledim. Genelde sistem topladığımda linç yiyorum da, o yüzden hocalarımı yoruyorum kusura bakmasınlar.

Klavye mouse olmadan biraz daha fiyat indirebilir miyiz illaki RTX olmasına gerek yok bu arada teşekkür ederim.
Monitör ekleyebilir miyiz RPM bu arada çook teşekürler

Klavye mouse olmadan biraz daha fiyat indirebilir miyiz illaki RTX olmasına gerek yok bu arada teşekkür ederim.

Toplam 10.019 TL.

6.000 TL'lik sistem için ne olabilir peki ya biraz daha fiyat düşürüp monitör eklenebilir mi?
Elimde Asus mx110 i5 8250 u olan bir laptop var karantina başında alındı kaç eder 1tb hdd

Toplam 10.019 TL.

Ellerine sağlık hocam ben biraz daha 6.000'lik sisteme yöneldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı