10.000 TL sistem önerisi

xefirikin

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık olarak 10-13K arası bir bütçem var 200 300 fazla az olmuş pek önemli değil uzun süre götürebilecek bir bilgisayar arıyorum içinde NVIDIA ekran kartı olması şart değil ama olursa daha güzel olur. Bu bağlamda bulduğum birkaç bilgisayar var

Falcon 3050 | Intel i5 11400F | 16 GB DDR4 | RTX 3050 8 GB | 240 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Alert 6600 | Intel i5 10400F | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6600 8 GB | 500 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Winorwin | AMD Ryzen 5 4500 | 16 GB DDR4 | RTX 3050 8 GB | 240 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Bu bilgisayarlar nasıldır kendi önerileriniz var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler! ( OMEGA-S/AMD Ryzen 5 5500/GIGABYTE GeForce RTX 3060 EAGLE OC 12GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM normalde bunu düşünüyordum stok bitmiş maalesef)

Kendim toplayayım dedim fazla pahalıya geliyor o yüzden bu hazır sistemleri tercih ettim.
Son olarak bu bütçede 3 ekran kartı daha çok öne çıkıyor RTX 3050 , RX 6600 ve RTX 2060 hangisini önerirsiniz ? Testlerde RX 6600 fps farkı atarak geçmiş genel olarak ama rtxde dlss ve ray tracking teknolojisi var o yüzden kararız kaldım.

Son düzenleme:
Elinizde böyle iyi bir meblağ para varken internetten almayın bence. İnternette 1 alıyorsan 2. el ve temiz olanından 3 alırsın.
Bana konumunuzu verirseniz size daha güzel bir sistem dizebilirim. 🙂

Hocam 2. sistemi alın memnun kalırsınız 1. 3. sistemlerdeki ekran kartları 2. sistemdeki ekran kartının performansından çok daha düşük.

Elinizde böyle iyi bir meblağ para varken internetten almayın bence. İnternette 1 alıyorsan 2. el ve temiz olanından 3 alırsın.
Bana konumunuzu verirseniz size daha güzel bir sistem dizebilirim. 🙂
Hocam konya taraflarında yaşıyorum 1. el neredeyse yok 2. el olanlarda temiz değil ya miningden çıkmış yada bozuk. Vatandan vb kendim toplayayım diyorum bütcemi aşıyor

Hocam 2. sistemi alın memnun kalırsınız 1. 3. sistemlerdeki ekran kartları 2. sistemdeki ekran kartının performansından çok daha düşük.
Teşekkürler hocam birde bu sisteme benzeyen bir bilgisayar var tek fark rtx 2060 olması. Sizce rtx 2060 mı yoksa rx 6600 mü hangisini tercih etmeliyim. Sırf dlss ve rt için alınır mı sizce rtx

Hocam Konya taraflarında yaşıyorum 1. el neredeyse yok 2. el olanlarda temiz değil ya miningden çıkmış ya da bozuk. Vatandan vb kendim toplayayım diyorum bütcemi aşıyor.

Teşekkürler hocam bir de bu sisteme benzeyen bir bilgisayar var tek fark RTX 2060 olması. Sizce RTX 2060 mı yoksa RX 6600 mü hangisini tercih etmeliyim. Sırf DLSS ve RT için alınır mı? Sizce RTX.

6600 tercih edin bence AMD ekran kartlarını çok beğeniyorum.

Hocam Konya taraflarında yaşıyorum 1. el neredeyse yok 2. el olanlarda temiz değil ya miningden çıkmış ya da bozuk. Vatandan vb kendim toplayayım diyorum bütcemi aşıyor.

Teşekkürler hocam bir de bu sisteme benzeyen bir bilgisayar var tek fark RTX 2060 olması. Sizce RTX 2060 mı yoksa RX 6600 mü hangisini tercih etmeliyim. Sırf DLSS ve RT için alınır mı? Sizce RTX.

Anladım hocam. Bu arada RX6600, 3060 rakibi bir kart ama driver sorunları var diye duydum. Bana kalırsa RX6600 alın.

6600 tercih edin bence AMD ekran kartlarını çok beğeniyorum.
Tamamdır çok teşekkür ederim tercihimi 6600 olarak yapacağım ve ortadaki linkteki bilgisayarı alacağım

Anladım hocam. Bu arada RX6600, 3060 rakibi bir kart ama driver sorunları var diye duydum. Bana kalırsa RX6600 alın.
Driver sorunlarını bende duydum hocam haklısınız fakat kart güçlü bir kart. Çok teşekkür ederim yardım için

Geri
Yukarı