10.000 TL sistem önerisi

Maksimum bütçem 12.500 13.500 arası şuan
Misal böyle bir ikili sizin işinizi görür.

Aslında internetten almak yerine alternatif olarak elden taksit yapan bir yere baktım ve 144hz 2k monitör ryzen 5 5200 16gb3200mhz ram gtx1650 m2 516gb ss mevcut ve toplam 28bin tl fiyat çıktı taksitli hali böyle bir sistem almak da mantıklı olurmu

Teşekkürler fikirlerinizi dikkate alıcağim önerdiğiniz sistemde uygun geldi sanırım onu alacağım ona benzer farklı alternatifler varsa da önermenizi rica ederim

Hocam önerdiğim sistem+monıtör 13.5k civarı tutuyor bütçeniz o aralıkta ise uygun.
Şuanki durumuma sanırım sadece sistemi alıcam elimde eskide olsa bir monitör var onla yeni bir monitör bulana kadar idare etmeyi düşünüyorum teşekkür ederim 🙂

Selam yine ben dün konuştuğumuz konu ile ilgili bir fikre vardım söylediğim bütçeye ulaşamadım ve linkini attığım sistemi de alamıyorum ama şöyle bir sistem buldum monitör dahil 10800 maalesef bu bütçenin üstüne çıkmam zor bu bütçe ile bu sistemi almayı düşünüyorum sorun çıkarmaz değil mi?

Son düzenleme:
Şuanki durumuma sanırım sadece sistemi alıcam elimde eskide olsa bir monitör var onla yeni bir monitör bulana kadar idare etmeyi düşünüyorum teşekkür ederim 🙂

Selam yine ben dün konuştuğumuz konu ile ilgili bir fikre vardım söylediğim bütçeye ulaşamadım ve linkini attığım sistemi de alamıyorum ama şöyle bir sistem buldum monitör dahil 10800 maalesef bu bütçenin üstüne çıkmam zor bu bütçe ile bu sistemi almayı düşünüyorum sorun çıkarmaz değil mi?
6500XT çok giriş seviyesi bi kart hocam oyunlarda memnun edecegini pek sanmam zaten 4GB VRAM de artık yetersiz hatırlatayım psu da dandik.

6500XT çok giriş seviyesi bir kart hocam oyunlarda memnun edecegini pek sanmam zaten 4 GB VRAM de artık yetersiz hatırlatayım PSU da dandik.

İlerleyen zamanlarda PSU ekran kartı SSD gibi eklemeler yapacağım zaten şu an bu sistem bana Steam PUBG Valorant ETS 2 vb oyunları başlangıç orta seviyelerde takılmadan oynatırsa eğer almayı düşünüyorum

Yeni bir sistem ve konunun artık açık olmasına gerek kalmadı ilgili kişiler konuyu kapatırsa çok memnun olurum öneride bulunan ve fikir veren herkese çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı