10.000 TL sistem önerisi

FearlessDark

Centipat
Daha fazla  

Bu bilgisayarı buldum, sizce nasıl? GTA 5 yüksek ayarlarda, Forza Horizon 4 yüksek ayarlarda, Assetto Corsa trafik gibi şeyler oynayacağım. Yeter mi?

Böyle yerlerden almayın en ufak F/P değiller. FPS oyunları mı oynayacaksınız oynamayacaksanız, bence 60Hz toplayarak yüksek bir sistem toplayın.

Buna bakın.

Bu bilgisayarla anca GTA San Andreas'ta ultra ayarlarda oynayabilirsin. Kasa ve monitör için bütçen ne?
10.000 Tl

Böyle yerlerden almayın en ufak F/P değiller. FPS oyunları mı oynayacaksınız oynamayacaksanız, bence 60Hz toplayarak yüksek bir sistem toplayın.
Toplama değilde, hazır olması tercihimdir

Buna bakın.

Mümkünse GTX'li bir PC olabilir mi?

Peki 10.000 TL bir bütçe ile hazır ne önerirsiniz?

10.000 Tl

Toplama değilde, hazır olması tercihimdir

Mümkünse GTX'li bir PC olabilir mi?

Peki 10.000 TL bir bütçe ile hazır ne önerirsiniz?

Kalan 1000 tl'ye 2. el 75 hz monitör bak.

Kalan 1000 TL'ye 2. el 75 Hz monitör bak.

İstediğim oyunlarda gerekli performansı verir mi peki?

Verir. RDR2, GoW bile oynatır bu sistem. Sizin istediğiniz oyunları yüksekte +60 FPS açar.

Ben bu işlerden pek anlamadığım için soruyorum, en az 5 sene kullanacağım. Ve site biraz karışık olduğu için tam almadım. Biraz daha bu PC ile alakalı bilgi verir misiniz? 500 GB SSD var diyor HDD yok mu acaba? FiveM'de kaç FPS verir?

HDD'ye gerek yok sonra kendin eklersin. Fivemde yüksek ayarlarda oynarsın merak etme.
Ben bu işlerden pek anlamadığım için soruyorum, en az 5 sene kullanacağım. Ve site biraz karışık olduğu için tam almadım. Biraz daha bu PC ile alakalı bilgi verir misiniz? 500 GB SSD var diyor HDD yok mu acaba? FiveM'de kaç FPS verir?

Geri
Yukarı