10.000 TL sistem tavsiyesi

Çok güzel sistem fakat PSU direkt olarak C4 bomba kasa da iyi değil ama kasa çokta önemli değil ama güç kaynağı kesinlikle değişmeli.

PSU yerine C4 koysak daha stabil çalışır ama onun dışında iyi sistem, kasası da kötü ama Allah'tan 6500XT çok ısınan bir kart değil.

Çok güzel sistem fakat PSU direkt olarak C4 bomba kasa da iyi değil ama kasa çokta önemli değil ama güç kaynağı kesinlikle değişmeli.

PSU'nun kalitesiz olduğu aşikar zaten fakat C4 bomba tabirini doğru bulmuyorum. Bu PSU'yu sorunsuz, sıkıntısız 4 sene, 5 sene kullananlarda var. Bu kullanım süreleri PSU'nun kalitesini yükseltmiyor elbette. Bir süre idare edebilir.

Gençergaming sitesini ilk defa duyuyorum. Güvenilir midir?

Güvenilir.

PSU'nun kalitesiz olduğu aşikar zaten fakat C4 bomba tabirini doğru bulmuyorum. Bu PSU'yu sorunsuz, sıkıntısız 4 sene, 5 sene kullananlarda var. Bu kullanım süreleri PSU'nun kalitesini yükseltmiyor elbette. Bir süre idare edebilir.

Güvenilir.
Hocam Everest güç kaynağında alınacak en son markalardan biri ve harici ekran kartı var sistemde genelde 4-5 yıl kullananların sisteminde harici ekran kartı olmuyor harici ekran kartı olan sistemlerde bu güç kaynağı çok dayanmaz.

Geri
Yukarı