10.000 TL Sistem Toplama Önerisi

Bütçe
10.000-15.000 TL arası

CoolStuff

Hectopat
Başlıkta belirttiğim gibi kendime böyle bir bütçe ayırdım. Monitörüm hazır da var. Rekabetçi ve tek kişilik oyunları akıcı bir şekilde oynamak istiyorum. Ultra grafiklerde oynamak gibi takıntım yok. Şimdiden teşekkür ederim.

Edit: başlıkta yazmama rağmen gözükmemiş, belki bütçe gözünüzden kaçar diye tekrar belirtmek isterim. Duruma göre 15.000TL'ye kadar çıkabilirim.

Başlıkta belirttiğim gibi kendime böyle bir bütçe ayırdım. Monitörüm hazır da var. Rekabetçi ve tek kişilik oyunları akıcı bir şekilde oynamak istiyorum. Ultra grafiklerde oynamak gibi takıntım yok. Şimdiden teşekkür ederim.

Edit: başlıkta yazmama rağmen gözükmemiş, belki bütçe gözünüzden kaçar diye tekrar belirtmek isterim. Duruma göre 15.000TL'ye kadar çıkabilirim.

Bu sistem darboğaz yapmaz değil mi? Yükseltmemi önereceğin herhangi bir şey var mı? Rekabetçi oyunların işlemci ve ram istediğini öğrendim. Csgo'dan minimum 300fps almak da istiyorum aynı zamanda.

Edit: alıntılayamamışım. @emir erdem

Bu sistem darboğaz yapmaz değil mi? Yükseltmemi önereceğin herhangi bir şey var mı? Rekabetçi oyunların işlemci ve RAM istediğini öğrendim. CS:GO'dan minimum 300FPS almak da istiyorum aynı zamanda.

Edit: Alıntılayamamışım. @emir erdem

Bu sistem değil has canavar. Her oyunu açar merak etmeyin. CS:GO'da çantada keklik. Yıllarca her ihtiyacınızı görür. Darboğaz olmaz.

Hadi bakalım, siparişi veriyorum. 3 gündür kafam allak bullak oldu. Artık 2000'e 3000'e bakmayacağım. Cevaplar için çok teşekkürler.
Rica ederim ancak 1 saniye bekleyin
Hadi bakalım, siparişi veriyorum. 3 gündür kafam allak bullak oldu. Artık 2000'e 3000'e bakmayacağım. Cevaplar için çok teşekkürler.

Rica ederim ancak 1 saniye bekleyin.
İsterseniz SSD'yi yükseltebilirsiniz hocam.

Geri
Yukarı