10.000 TL sistem toplama

Bütçe
10.000

Boomy819

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bilgisayar toplayacağım sizin bir öneriniz var mı? Hazır sistem de olabilir ya da parça parça da olabilir sizin önerileriniz var mı, bir de monitör önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
10000 TL sistem toplayacağım monitör dahil değil monitörü ayrı alacağım o yüzden bana 10000 TL'ye bir kasa önerir misiniz herhangi bir sitenin hazır sistemi olabilir ya da tek tek parça parça da olabilir yardımlarınızı bekliyorum.

Sizce hazır sistem mi daha mantıklı yoksa tek tek parça parça toplayınca mı daha mantıklı?

10000 TL sistem toplayacağım monitör dahil değil monitörü ayrı alacağım o yüzden bana 10000 TL'ye bir kasa önerir misiniz herhangi bir sitenin hazır sistemi olabilir ya da tek tek parça parça da olabilir.

Önerileri olan arkadaşları bekliyorum.

10000 TL sistem toplayacağım monitör dahil değil monitörü ayrı alacağım o yüzden bana 10000 TL'ye bir kasa önerir misiniz herhangi bir sitenin hazır sistemi olabilir ya da tek tek parça parça da olabilir yardımlarınızı bekliyorum.

Sizce hazır sistem mi daha mantıklı yoksa tek tek parça parça toplayınca mı daha mantıklı.

Sizce hazır sistem mi daha mantıklı yoksa tek tek parça parça toplayınca mı daha mantıklı.

Önerileri olan arkadaşları bekliyorum.

Ben bir yeni bilgisayarlar ve parça fiyatlarına bakıp önerebilirim.

Maalesef doğru düzgün bir bilgisayar bulamadım bulursam haber veririm.

Son düzenleme:
Piyasada satılan hazır sistemler nasıl sizce?

Sizce bu nasıl bütçeyi biraz aşıyor.

Sizce bu nasıl bütçeyi biraz aşıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220706-102319_Chrome.jpg
    Screenshot_20220706-102319_Chrome.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 29

Hocam sizin sistemde ekran kartını 1660:
Kasa ve PSU'yu bu ikisi yaparak alırsa konu sahibi iyi bir sistem olur:

Hocam sizin sistemde ekran kartını 1660:
Kasa ve PSU'yu bu ikisi yaparak alırsa konu sahibi iyi bir sistem olur:

Sağ olun hocam.