10.000 TL'ye 2. el ASUS TUF Gaming 15 alınır mı?

FX506'larda mavi ekran sorunu var ısınma sorunu olduğunu hatırlayamadım emin misiniz A15 FX506 'larde var diye hatırlıyorum ama gene de alınmaz.

Aslında şu an ben aldım da ısınma sorunu 0 bayağı iyi soğutması var zaten ağır yük binince silent modda kullanırsak ısınır turbaya alıyorum no problem.

Kullanmadım. Cihaz dediğim gibi kronik olarak ısınma sorunlu. Fiyatı da normal zaten. Vatan'ın uçuk kaçık fiyatları ile kıyaslamak manasız.

Kronik ısınma sorunu 2020'a serisinde vardı bu modelde öyle bir sorun yok ekran kartı iyi sıcaklıklarda çalışıyor işlemci de 14nm olduğu için gereğinden fazla ısınıyor fakat yine de bu bir sorun içermemekte çünkü performansa bir farkı olmuyor.

FX506'larda mavi ekran sorunu var ısınma sorunu olduğunu hatırlayamadım emin misiniz A15 fx506 'larde var diye hatırlıyorum ama gene de alınmaz.
Mavi ekran sorunu? Kronik bir şekilde nasıl olabilir böyle bir şey? kişinin kullanımına bağlı genel olarak böyle sorunlar ayrıca pekte böyle bir sorun yaşayan görmedim.

Pazarlıkla 9500 yaparsan çok iyi olur yapamazsan da alınılır güzel laptop sorun yaşamazsın keyfine bakarsın ısınma her giriş/orta seviye laptopta olur kucağında kullanmadığın sürece de umurunda olmaz.

Kronik ısınma sorunu 2020'a serisinde vardı bu modelde öyle bir sorun yok ekran kartı iyi sıcaklıklarda çalışıyor işlemci de 14nm olduğu için gereğinden fazla ısınıyor fakat yine de bu bir sorun içermemekte çünkü performansa bir farkı olmuyor.

Mavi ekran sorunu? Kronik bir şekilde nasıl olabilir böyle bir şey? Kişinin kullanımına bağlı genel olarak böyle sorunlar ayrıca pek de böyle bir sorun yaşayan görmedim.

Pazarlıkla 9500 yaparsan çok iyi olur yapamazsan da alınılır güzel laptop sorun yaşamazsın keyfine bakarsın ısınma her giriş/orta seviye laptopta olur kucağında kullanmadığın sürece de umurunda olmaz.

Max 10 dedi bana ben de biraz baktım hem garantisi filan da var vatan da ben de aldım pişman mıyım hmm değilim.

Geri
Yukarı