10.000 TL'ye hangi laptop alınır?

Bütçe
10000

JettAgam

Centipat
Makaleler
5
Yer
Istanbul/Beyoğlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM : 8Gb (1x8)
İşlemci : Intel İ5-11400H 2.7gHz
SSD : Crucial 500GB (1x)
Ekran Kartı : RTX 3050Tİ 4GB ve İntel UHD Graphics 11th Gen
İşletim Sistemi : Windows 11 Home 64 bit Single Language
Hz : 144Hz
Aileme bir şekilde PC alsınlar diye yöntemler deniyorum. Olur da alırlarsa 10.000₺'ye laptop önerir misiniz? Masaüstü için yer yok evde. Bir ranzada bir oturma odasında oynarım. Oynayacağım oyun en kalitelisi ETS 2 ve Valorant falan olur. Fiyatı daha yukarı çıkartamam 10K'yı alamayabilirler. Muhtemelen yıl sonu veya daha sonrasında alırlar. Yani 8000₺'ye de önerebilirsiniz yıl sonu 10.000₺ olur zaten. Oynayacağım her oyunu en düşükte oynayacağım bu arada.

Laptoplarda şu an ekran kartı düzgün olsun oyun oynayayım dersen 12-13k tutar. Aşağısına alacakların iş bilgisayarı tarzı word, Excel Google takılmalık pcler olur, onlarda da oyun performansı düşük olur. Bütçeni arttıramazsan ikinci el bakabilirsin. İyi araştırman gerekiyor.

Aileme bir şekilde PC alsınlar diye yöntemler deniyorum. Olur da alırlarsa 10.000₺'ye laptop önerir misiniz? Masaüstü için yer yok evde. Bir ranzada bir oturma odasında oynarım. Oynayacağım oyun en kalitelisi ETS 2 ve Valorant falan olur. Fiyatı daha yukarı çıkartamam 10K'yı alamayabilirler. Muhtemelen yıl sonu veya daha sonrasında alırlar. Yani 8000₺'ye de önerebilirsiniz yıl sonu 10.000₺ olur zaten. Oynayacağım her oyunu en düşükte oynayacağım bu arada.

Kardeşim bütün bilgi bu linke VPN Kapatın

Geri
Yukarı